Sidebar

×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 2003

доброго дня хочу запитати як можу бистро зозлучитися, коли вагітна від другого чоловіка , з яким хочим зареєструвати шлюб, а при цьому ще не розлучена з першим чоловіком, скажіть будьласка як можна це бистро зробити, бо треба бистро томущо через місяць рожати підскажіть будьласка, но при цьому у нас з першим чоловіком є спільна неповнолітня дитина

21.09.2018 08:27
,

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Стаття 109. Розірвання шлюбу за рішенням суду за спільною заявою подружжя, яке має дітей

1. Подружжя, яке має дітей, має право подати до суду заяву про розірвання шлюбу разом із письмовим договором про те, з ким із них будуть проживати діти, яку участь у забезпеченні умов їхнього життя братиме той з батьків, хто буде проживати окремо, а також про умови здійснення ним права на особисте виховання дітей.

2. Договір між подружжям про розмір аліментів на дитину має бути нотаріально посвідчений. У разі невиконання цього договору аліменти можуть стягуватися на підставі виконавчого напису нотаріуса.

3. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що заява про розірвання шлюбу відповідає дійсній волі дружини та чоловіка і що після розірвання шлюбу не будуть порушені їхні особисті та майнові права, а також права їхніх дітей.

4. Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу після спливу одного місяця від дня подання заяви. До закінчення цього строку дружина і чоловік мають право відкликати заяву про розірвання шлюбу.

21.09.2018 13:06

Треба клопотати про спрощене провалження. Додавши довідку про вагітність.

21.09.2018 13:07

Вопросы из такой же категории

Компенсация отца отчиму по содержанию ребенка
Как ограничить свидания мужа с детьми
Як зменшити розмір аліментів