×

Предупреждение

JUser: :_load: Не удалось загрузить пользователя с ID: 2157

Я признан потерпевшим по ст. 125 УК. Следователь избегает меня 6 месяцев, подозреваемые известны и установлены на месте. Подозреваемые бывшие сотрудники полиции. Почему следователь не произвел ни одного допроса и не взял с меня даже показаний, даже когда я лежал в нейрохирургии ко мне никто не приходил, а после он меня игнорит, в райотдел меня не пускают, он трубку не берет. Понятно что затягивает, заявление мной было написано 26.03.2018, дело заведено тогда же. Почему так происходит и что мне делать? Какие сроки я уже пропустил и какие могу пропустить?

27.09.2018 09:23
,

Ответы юристов


Представьте следователь ходатайство об ознакомлении с материалами дела. Если откажуться принимать в канцелярии - отправьте заазным письмом.
"Стаття 221. Ознайомлення з матеріалами досудового розслідування до його завершення

1. Слідчий, прокурор зобов’язаний за клопотанням сторони захисту, потерпілого, представника юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, надати їм матеріали досудового розслідування для ознайомлення, за виключенням матеріалів про застосування заходів безпеки щодо осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві, а також тих матеріалів, ознайомлення з якими на цій стадії кримінального провадження може зашкодити досудовому розслідуванню. Відмова у наданні для ознайомлення загальнодоступного документа, оригінал якого знаходиться в матеріалах досудового розслідування, не допускається.
2. Під час ознайомлення з матеріалами досудового розслідування особа, що його здійснює, має право робити необхідні виписки та копії."
Можете сфотографировать дело. После этого можно что-то советовать.

27.09.2018 12:52
unknown
Киев

Спасибо, но я подозреваю что уже прошло пол года и я упустил все сроки. От меня у следователя только заявление, заключение СМЭ и выписка из больницы, показаний я не давал, свидетелей моих он не допрашивал, намекнул только что он знаком с людьми, которые меня били. Может уже и дело закрыто по срокам?

27.09.2018 13:13

Должны были уведомить о принятом решении по Вашему заявлению. Было ли уголовное дело? Если нет - нужно обжаловать решение, и требовать уголовного расследования.

27.09.2018 13:19
unknown
Киев

Уголовное дело заведено ещё 28.03. 2018 года Вы не подскажете через какой срок давности они могут это дело закрыть втихую?, потому что следователь на их стороне.

27.09.2018 13:28 (Изменён 27.09.2018 13:34)

Стаття 28. Розумні строки

1. Під час кримінального провадження кожна процесуальна дія або процесуальне рішення повинні бути виконані або прийняті в розумні строки. Розумними вважаються строки, що є об’єктивно необхідними для виконання процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень. Розумні строки не можуть перевищувати передбачені цим Кодексом строки виконання окремих процесуальних дій або прийняття окремих процесуальних рішень.

Стаття 219. Строки досудового розслідування

1. Строк досудового розслідування обчислюється з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, клопотанням про звільнення особи від кримінальної відповідальності або до дня ухвалення рішення про закриття кримінального провадження.

Строк досудового розслідування з моменту внесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань до дня повідомлення особі про підозру становить:

1) шість місяців - у кримінальному провадженні щодо кримінального проступку;

2) дванадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо злочину невеликої або середньої тяжкості;

3) вісімнадцять місяців - у кримінальному провадженні щодо тяжкого або особливо тяжкого злочину.

Досудове розслідування повинно бути закінчено:

1) протягом одного місяця з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку;

2) протягом двох місяців з дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину.

{Частина перша статті 219 в редакції Закону № 2147-VIII від 03.10.2017}

2. Строк досудового розслідування може бути продовжений у порядку, передбаченому параграфом 4 глави 24 цього Кодексу. При цьому загальний строк досудового розслідування не може перевищувати:

1) двох місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального проступку;

2) шести місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні злочину невеликої або середньої тяжкості;

3) дванадцяти місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні тяжкого або особливо тяжкого злочину.

3. Строк із дня винесення постанови про зупинення кримінального провадження до винесення постанови про відновлення кримінального провадження, а також строк ознайомлення з матеріалами досудового розслідування сторонами кримінального провадження в порядку, передбаченому статтею 290 цього Кодексу, не включається у строки, передбачені цією статтею.

Строк із дня винесення постанови про зупинення кримінального провадження до дня її скасування слідчим суддею включається у строки, передбачені цією статтею.

{Частина третя статті 219 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1950-VIII від 16.03.2017; в редакції Закону № 2147-VIII від 03.10.2017}

4. Загальний строк досудового розслідування при об’єднанні кримінальних проваджень у порядку, передбаченому статтею 217 цього Кодексу, визначається:

1) у провадженнях, які розслідувалися в один проміжок часу, - шляхом поглинання меншого строку більшим;

2) у провадженнях, які розслідувалися в різні проміжки часу, - шляхом додавання строків досудового розслідування по кожному із таких проваджень, які не пересікаються, в межах строків досудового розслідування злочину, який передбачає найбільш тривалий строк досудового розслідування з урахуванням можливості його продовження, передбаченої частиною другою цієї статті.

{Статтю 219 доповнено частиною четвертою згідно із Законом № 1950-VIII від 16.03.2017}

5. Обрахований відповідно до частини четвертої цієї статті загальний строк досудового розслідування в об’єднаному кримінальному провадженні визначається прокурором, зазначеним у частині четвертій статті 295 цього Кодексу, про що ним виноситься відповідна постанова. У разі необхідності одночасно з обрахуванням загального строку в об’єднаному кримінальному провадженні може бути вирішено питання його продовження.

27.09.2018 15:32

Должны были уведомить об окончании следствия.

27.09.2018 15:33
unknown
Киев

Сасибо Артем, храни вас Бог.

27.09.2018 15:54

Вопросы из такой же категории

Обвинение в изнасиловании несовершеннолетней
Как написать ходатайство об объединении уголовных дел в суде?
Снятие судимости. Могу ли я получить чистую справку о не судимости для подачи документов на долгосрочную визу