Sidebar

В ТОВ - один (єдиний) учасник, який хоче подарувати 50% статутного капіталу рідному брату. Рідний брат не є громадянином України. Як можна відчужити ці 50% щоб дана операція не підлягала оподаткування для жодної з сторін?

11.12.2018 09:36
Виктория, Полтава

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Предоставлю кейсы, если оплатите консультацию.

11.12.2018 14:03

Вопросы из такой же категории

Какие налоги я должен заплатить, если хочу продавать товары из другой страны?
2015 году уехал с семьей за границу, только сейчас пришел штраф за неуплату налога
Ст. 166.3.3 Чи поширюється на випадок відшкодування коштів за навчання за держбюджетом?