Sidebar

Добрий день. У мене дуже багато мікрозаймів видзвонюють колектори. Кредитна історія погана. Допоможіть, будь ласка. На даний момент без роботи знаходжуся. Проьивала на заработках в Польше заработать

27.12.2018 11:02
Галина, Львов

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня.
Погрози мфо необгрунтовані, тобто безпідставні, Вас просто лякають, щоб Ви сплатили саме ту суму, яку вони хочуть.
Але, як правило ці суми з реальними нічого спільного немають і можуть відрізнятися в рази.
Нікому наперед нічого не платіть, лише на законних підставах.
У нас є розроблена стратегія захисту від незаконних і необгрунтованих вимог мфо, банків, яка дозволяє позичальнику відстоювати свої права, й в кінцевому результаті сплатити лише законно обґрунтовану суму по позиці.
Наступне пишеться звернення, де витребовується повний, вичерпний пакет документів по позиці включно із калькуляцією. Забороняється позикодавцю чи підрядним третім особам Вам телефонувати та здійснювати інший тиск по сплаті зобов*язань.
На основі відповіді на звернення і чинного законодавства проводиться правильна - законно обґрунтована калькуляція і створюється алгоритм подальших дій для вирішення питання погашення заборгованості у досудовому, чи судовому порядку.
Пам*ятайте, що подають позикодавці на кінцевих термінах позики (під закінчення позовної давності), одразу ніколи, це залякування. На суд Вас повинні запросити під підпис.
На суді Ви маєте право розірвати договір з метою припинення подальших нарахувань, після рішення суду до повного погашення позики. Заявити свої заперечення.
За рішенням суду, Ви можете нести відповідальність лише тим майном, яке перебуває у межах Вашої власності. Якщо суд присудить стягнути, Ви можете подати оскарження рішення, апеляцію. Якщо майна немає, вираховуватиметься із зарплати, немає зарплати - соцвиплати, пенсія, але не більше 30%, немає виплат присудять громадські роботи, оплата за які буде перераховуватись позикодавцю. Навіть, якщо майна не буде, віддавати борг потрібно буде все рівно.
Тому Вам вирішувати, що краще.
Платите фантазії позикодавця, чи ту суму, яку має право нараховувати позикодавець за законом.
Повірте різниця значуща.
В разі відсутності конструктивного діалогу з боку позикодавця, Ви самі можете подати судовий позов про розірвання договору й надати власну калькуляцію по позиці
Розмір боргу можна суттєво зменшити.
Якщо потрібна допомога, буду рада допомогти, звертайтеся.

27.12.2018 15:26
Галина
Львов

Скільки коштують ваші послуги. Чи є у вас офіс у Львові. Дякую.

27.12.2018 15:46

Дивіться, в основному справи з МФО не є складними і виїзд юриста не потрібен. Тому і вартість початкових послуг не висока.
Територіально, знаходжусь у Вінниці. Можливий виїзд, але вже на слухання і то, якщо будуть якісь проблеми у судовому розгляді.
Найголовніше правильно провести підготовчий етап, тоді у більшості випадків вдається обійтися досудовим врегулюванням.
По одній позиці вартість аналізу, написання звернення і подальший супровід 900 грн. Якщо позик більше 5 720грн.
Оплата здійснюється на безкомісійну картку ПБ.
Поцедура така - сплачуєте, надсилаєте усі документи по позиці, описуєте ситуацію, коли брали, коли гасили і скільки, які були взаємовідносини із колекторами, інші важливі на Вашу думку моменти. Проводимо аналіз, пишемо звернення надсилаємо. А далі все відбувається так, як описано вище.

27.12.2018 16:00
Галина
Львов

Ясно, дякую

27.12.2018 16:02

Будь-ласка. Можлива оплата частинами.

27.12.2018 16:10