Sidebar


Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня. Ніхто не має права забирати у Вас дитину та майно. Майно лише на підставі рішення суду. Можу написати звернення до колекторів та заборонити погрози. Якщо погрози реальні можна звернутися до поліції.
У нас є розроблена стратегія захисту від незаконних і необгрунтованих вимог мфо та банків, яка дозволяє позичальнику відстоювати свої права, й в кінцевому результаті сплатити лише законно обґрунтовану суму по позиці.
В першу чергу потрібно написати звернення, де витребовується повний, вичерпний пакет документів по позиці включно із калькуляцією. Забороняється позикодавцю чи підрядним третім особам Вам телефонувати та здійснювати інший тиск по сплаті зобов*язань .
На основі відповіді на звернення і чинного законодавства проводиться правильна - законно обґрунтована калькуляція і створюється алгоритм подальших дій для вирішення питання погашення заборгованості.
Якщо позикодавець подасть до суду то у Вас є, як у відповідача не тільки обов*язки, а й права. Які гарантовані Вам Конституцією та Законодавством України.
Якщо суд присудить стягнути, Ви можете подати оскарження рішення, апеляцію.
Пам*ятайте, що за рішенням суду, Ви можете нести відповідальність лише тим майном, яке перебуває у межах Вашої власності. Якщо майна немає, вираховуватиметься із зарплати, немає зарплати - соцвиплати, пенсія, але не більше 30%, немає виплат присудять громадські роботи, оплата за які буде перераховуватись позикодавцю. Навіть, якщо майна не буде, віддавати борг потрібно буде все рівно.
Тому Вам вирішувати, що краще.
Платите фантазії позикодавця, чи ту суму, яку має право нараховувати позикодавець за законом.
Повірте різниця значуща.
В разі відсутності конструктивного діалогу з боку позикодавця, Ви самі можете подати судовий позов про розірвання договору й надати власну калькуляцію по позиці, оскільки поки заборгованість не виплачена договір не розірваний.
Розмір боргу можна суттєво зменшити.
Якщо потрібна допомога, буду рада допомогти. Звертайтеся. Залиште свою електронну пошту.

22.02.2019 17:42
Наталія
Луцк

І тим більше займ був виконаний в інтернеті без підписів тільки електронна підпис...а ще цей займ вже продали в іншу фірму

22.02.2019 18:00
Наталія
Луцк

І займ чоловіка не мій спільного майна немає а вони кажуть що я зобов'язана за нього все платити

22.02.2019 18:01