Здравствуйте, Наталья!
Если Вы уже зарегистрировались, то ордер особого значения не имеет. По сути ордер Вам нужен был сейчас для прописки. А законность проживания подтверждает договор аренды/найма. Но в дальнейшем ордер потребуется на этапе приватизации жилья, если Вы рассматриваете такой вариант.
Выселение возможно только в судебном порядке и при расторжении договора найма/аренды. Учитывая тот факт, что Вы зарегистрированы с детьми, сделать это у собственника будет сложнее.
По поводу продажи общежития вряд ли это возможно с учетом наличия решения суда, хотя прецеденты подобных ситуаций в Украине были. Но покупатель не будет так рисковать, сделка может быть признана недействительной.
23.04.2019 09:32Есть возможность подтвердить факт проживания до получения ордера?
Попросите от "них" письменное требование сдать ордер.
(ПОСТАНОВА КМУ від 20 червня 2018 р. № 498
"Про затвердження Примірного положення про користування гуртожитками"
- п. 6. Ордер зберігається у особи, яка вселяється на жилу площу в гуртожитку, протягом усього строку її проживання у гуртожитку.
- 17. Виселення з гуртожитків осіб, які проживають на умовах найму (оренди), здійснюється відповідно до статті 132 Житлового кодексу Української РСР.
- 18. Спори, що виникають під час користування жилими приміщеннями в гуртожитку, розв’язуються у судовому порядку.)
Нужно видеть исковые требования и судебные решения, возможно есть судебные ограничения "по зданию" до решения спора по существу, соответственно - ни продать, ни снять с регистрации, ни зарегистрировать нельзя.
Для выселения необходимо в судебном порядке снять с регистрации.
23.04.2019 09:54Стаття 132. Виселення з гуртожитків (ЖИТЛОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНСЬКОЇ РСР)
Сезонні, тимчасові працівники і особи, що працювали за строковим трудовим договором, які припинили роботу, а також особи, що вчились у навчальних закладах і вибули з них, підлягають виселенню без надання іншого жилого приміщення з гуртожитку, який їм було надано у зв'язку з роботою чи навчанням.
Інших працівників підприємств, установ, організацій, які поселилися в гуртожитку в зв'язку з роботою, може бути виселено без надання іншого жилого приміщення в разі звільнення за власним бажанням без поважних причин, за порушення трудової дисципліни або вчинення злочину.
Осіб, які припинили роботу з інших підстав, ніж ті, що зазначені в частині другій цієї статті, а також осіб, перелічених у статті 125 цього Кодексу, може бути виселено лише з наданням їм іншого жилого приміщення.
Надаване громадянам у зв'язку з виселенням з гуртожитку інше жиле приміщення має відповідати вимогам, передбаченим частиною другою статті 114 цього Кодексу.
Осіб, які проживають у гуртожитках, виселяються також у разі знесення будинку або переобладнання будинку (жилого приміщення) в нежилий, а також якщо будинок (жиле приміщення) загрожує обвалом. При цьому виселюваним надається інша жила площа в гуртожитку або інше жиле приміщення.
Особи, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, виселяються із спеціальних гуртожитків після поліпшення їх житлових умов у порядку, передбаченому законодавством, або після звільнення їх жилої площі, тимчасово заселеної іншими особами, чи після проходження відповідного курсу лікування. Особам, які пройшли курс лікування і не мають іншої жилої площі, житло надається в порядку, передбаченому цим Кодексом та іншими нормативно-правовими актами.
23.04.2019 09:54