Sidebar


Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов

Иван Еремеев
Запорожье
Здравствуйте!
Проведение процедуры шугаринга несовершеннолетним осуществляется с согласия родителей. Ответственность за качество предоставленной услуги, в том числе возможные последствия здоровья, возможна на общих основаниях.
14.05.2019 12:44
Анна
Одесса
14.05.2019 12:50 (Изменён 14.05.2019 15:38)
Анна
Одесса
это я понимаю, скажите пожалуйста какой ст. УК регулируются ответственность? 137?
14.05.2019 12:50
Доброго дня. Якщо Ви майстер шугаринга і якщо шкода здоровью завдана Вашою непрофесійністю як лікаря то відповідальність за шкоду завдану несете Ви.
Якщо питання стосується наданням самої послуги неповнолітньому то відповідальність має нести власник салону. Згідно ЗУ «Про захист прав споживачів» СПД, що надає послугу, зобов’язаний надати споживачу вичерпну інформацію про послуги, які надаються, достатню для того, щоб клієнт мав змогу зробити усвідомлений вибір. Якщо мова йде про послуги салону краси, працівники останнього мають довести до відома клієнтів саму процедуру здійснення послуги, препарати та обладнання, які застосовуються під час надання послуги, їх виробника, повідомити про можливі побічні ефекти від застосування препаратів, протипоказання на них, на вимогу споживача надати сертифікати якості на ці препарати та обладнання. Все це мали зробити батьки неповнолітнього.
Відповідно до положень абз. 1 ч. 1 ст. 4 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», громадяни мають право на безпечні умови побуту, зокрема, на побутові послуги, які надаються салонами краси.
Абз. 3 ч. 1 ст. 4 вказаного вище закону громадянам надано право на відшкодування шкоди, завданої їх здоров'ю внаслідок порушення підприємствами, установами, організаціями, громадянами санітарного законодавства.
Статтею 7 того ж закону встановлено обов’язок всіх без вийнятку підприємств, установ і організацій здійснювати санітарні та протиепідемічні заходи та відшкодовувати у встановленому порядку громадянам шкоду, завдану їх здоров'ю внаслідок порушення санітарного законодавства.
Чи підписували Ви особисто договір з клієнтом про надання послуг або якийсь інший документ.
Чи є докази у неповнолітнього що шкода його здоровю завдана саме наданням процедури шугарингу? Перш за все клієнт має право на відшкодування шкоди власником салону. Для притягнення Вас до кримінальної відповідальності мають бути достатні докази що здоровю клієнта завдано істотної шкоди саме Вашими діями. Для детальної консультації звертайтесь kseniyazylevchenko@gmail.com.
14.05.2019 13:24

Вопросы из такой же категории

Осуждён за попытку контрабанды без единого доказательства, не проходя таможенных процедур.
Получения не правомерно выгоды
Сколько дают за умышленное убийство 10 человек?