Sidebar

Доброго дня! Я І моя сестра є рівноправними власниками житла( кімната  в гуртожитку) . Моя сестра одружились і заселила свого чоловіка до нас в кімнату без мого дозволу. Жила площа 18м^2. Чи можу я заборонити її чоловікові тут жити? І ще одне питання. Поки я була на роботі, сестра встановила над моїм ліжком кондиціонер, без мого дозволу, чи мала вона на це право? Я боюсь спати, і думаю що він може впасти на мене. При спробі домовитись про пепенесення кондиціонеру в інше місце, вона починає кричати на мене. Одного разу навіть дійшло до того що вона побила мене. Дякую.

11.06.2019 08:29
Андрій, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Принудительное выселение возможно только в судебном порядке и для этого должны быть основания по ст. 116 ЖК Украины (Якщо наймач, члени його сім'ї або інші особи, які проживають разом з ним, систематично руйнують чи псують жиле приміщення, або використовують його не за призначенням, або систематичним порушенням правил соціалістичного співжиття роблять неможливим для інших проживання з ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними, виселення винних на вимогу наймодавця або інших заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення. )

11.06.2019 17:12

Вопросы из такой же категории

Собственник квартиры в ЖСК хочет выписать жену и дочь
Плата за потери электроэнергии в дачном кооперативе
Проникновение на частную территорию с целью замены пломбы