Sidebar

Добрый день. Имеют ли право иностранные граждане, имеющие постоянный вид на жительство на Украине, право на бюджетное высшее образование?

25.07.2019 14:30
Жанна, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Пункт 2 статті 4 Закону України "Про вище освіту" Іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають в Україні, особи, яким надано статус біженця в Україні, особи, які потребують додаткового або тимчасового захисту, та особи, яким надано статус закордонного українця, і які перебувають в Україні на законних підставах, мають право на здобуття вищої освіти нарівні з громадянами України. Здобуття вищої освіти зазначеними категоріями осіб за кошти державного бюджету здійснюється в межах квот, визначених Кабінетом Міністрів України.
Тобто, загалом таке право іноземцям надано, проте потрібно дізнаватися в університеті, яка саме кількість місць передбачена за яким напрямком.

26.07.2019 10:30