Добрый день! Моя собака породы джек-рассел-терьер, часто выгуливаю без поводка и без намордника. Собака дружелюбная, не кусается. Часто бывают стычки с владелицей собаки породы стаффордширский терьер. Стаффорд на поводке, но всегда без намордника. Владелица стаффорда предъявляет претензии к моей собаке, что он бегает без поводка - якобы пристает к ее собаке и кусает за лапы. Мой джек рассел никогда не кусает, тем более за лапы. Максимум, что может сделать - подбежать и напрыгивать как кобель, тем более что он кобель. Стаффорды - сама по себе порода опасных собак, и без намордника их выгуливать нельзя. Вопрос. Какая ответственность грозит мне как владелице собаки породы джек-рассел, и владелице собаки породы стаффордский терьер, в случае стычки наших собак в описанных условиях?

01.02.2020 14:29
Ольга, Харьков

Ответы юристов

Sergeev Artyom
Харьков

Административная
Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів

Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях -

тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб - від чотирьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

01.02.2020 21:30

Вопросы из такой же категории

Сбор личной информации
Коллекторы требуют долг
Cуд с Привт Банком