Визначення позову відповідачем в суді першої інстанції дає право на апеляцію відповідачу у разі не надання клопотання та доведення що визнанання позову відбулось під негативним впливом.

11.04.2020 15:42
Юрій , Житомир

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня, Юрій.
Право на подання апеляції на судове рішення має кожна сторона, але потрібно надати докази тих обставин, на які посилається апелянт, довести що судом були порушені норми матеріального та процесуального права, що призвело до закриття провадження по справі.

Стаття 206 ЦПК. Відмова позивача від позову, визнання позову відповідачем
1. Позивач може відмовитися від позову, а відповідач - визнати позов на будь-якій стадії провадження у справі, зазначивши про це в заяві по суті справи або в окремій письмовій заяві.
2. До ухвалення судового рішення у зв’язку з відмовою позивача від позову або визнанням позову відповідачем суд роз’яснює сторонам наслідки відповідних процесуальних дій, перевіряє, чи не обмежений представник відповідної сторони у повноваженнях на їх вчинення.
3. У разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.
4. У разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову. Якщо визнання відповідачем позову суперечить закону або порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, суд постановляє ухвалу про відмову у прийнятті визнання відповідачем позову і продовжує судовий розгляд.
5. Суд не приймає відмову позивача від позову, визнання позову відповідачем у справі, в якій особу представляє її законний представник, якщо його дії суперечать інтересам особи, яку він представляє.


12.04.2020 02:50

Вопросы из такой же категории

Борги в мфо
Прогулка в пустом парке без маски, законно ли штрафовать
Ограниченре в передвижении и сободе выхода в больнице