Sidebar

Здравствуйте! Мой сын взял кредит в ТОТ Милоан 1000 грн.он-оайн. Приходят письма угрожающего характера, звонки на мой номер, смс с требованиемтзаплатить 5000 грн. От Кредит-Капитал. Постоянное психологическое давление. При этом кредит был выдан с массой нарушений. Договор был не подписан со стороны кредитора, не отправленгрн. , деньги переведены не на его карту, начислены драконовские проценты (годовая процентная ставка 1 766 000.00).Можно ли обжаловать договор в суде? Можно ли квалифицировать действия коллекторов по отношению ко мне как вымогательство?

19.06.2020 20:43
Виктория Владимировна, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


У нас є розроблена стратегія захисту від незаконних і необґрунтованих вимог мфо, банків, яка дозволяє позичальнику відстоювати свої права, й в кінцевому результаті сплатити лише законно обґрунтовану суму по позиці.
Наступне пишеться звернення, де витребовується повний, вичерпний пакет документів по позиці включно із калькуляцією. Забороняється позикодавцю чи підрядним третім особам Вам телефонувати та здійснювати інший тиск по сплаті зобов*язань.
На основі відповіді на звернення і чинного законодавства проводиться правильна - законно обґрунтована калькуляція і створюється алгоритм подальших дій для вирішення питання погашення заборгованості у досудовому, чи судовому порядку.
Пам*ятайте, що подають позикодавці на кінцевих термінах позики (під закінчення позовної давності), одразу ніколи, це залякування. На суд Вас повинні запросити під підпис. На суді Ви маєте право розірвати договір з метою припинення подальших нарахувань, після рішення суду до повного погашення позики. Заявити свої заперечення.
Як свідчить практика в 81% випадків вдається врегулювати спір у досудовому порядку. Шляхом надсилання звернень, скарг, заяв до позикодавця, регулятора, правоохоронних органів.
Тому Вам вирішувати, що краще. Платите фантазії позикодавця, чи ту суму, яку має право нараховувати позикодавець за законом. Повірте різниця значуща. В разі відсутності конструктивного діалогу з боку позикодавця, Ви самі можете подати судовий позов про розірвання договору й надати власну калькуляцію по позиці Розмір боргу можна суттєво зменшити.
Для написання звернення одразу проводиться аналіз.
Для повного розуміння проведеної роботи:
Аналіз включає в себе перевірку підписаного договору, додатків, правил, установчих та інших документів, які відносяться до угоди на відповідність чинному законодавству.
Повідомлень, листів, дзвінків, які Вам надходили.
На основі проведеного аналізу пишуться звернення до позикодавця, регулятора, правоохоронних органів, суду.

20.06.2020 00:17
Sergeev Artyom
Харьков

Здравствуйте. 
"Можно ли обжаловать договор в суде" 
можно, как минимум можно добиться снижения штрафных санкций до половины суммы долга. 
"Можно ли квалифицировать действия коллекторов по отношению ко мне как вымогательство?"
- зависит фактических обстоятельств. 

20.06.2020 09:06

Здравствуйте, Виктория Владимировна.
Можно в судебном порядке заявить требования о признании договора недействительным, или о расторжении договора, возможно досудебное урегулирование спора.
Вы не несете ответственность и обязательства по долгам сына.
В такой ситуации нужно направлять юридическое письмо в МФО и заявление о запрете использования Ваших персональных данных, также можно обратиться с заявлением в полицию, заявив о вымогательстве, понуждении к исполнению гражданского обязательства, нарушении неприкосновенности частной жизни.

21.06.2020 12:38