Sidebar


Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Здравствуйте, Евгений.
В изложенной ситуации нет оснований для привлечения к уголовной ответственности.

Стаття 182 ККУ. Порушення недоторканності приватного життя
1. Незаконне збирання, зберігання, використання, знищення, поширення конфіденційної інформації про особу або незаконна зміна такої інформації, крім випадків, передбачених іншими статтями цього Кодексу, -караються штрафом від п'ятисот до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
2. Ті самі дії, вчинені повторно, або якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам особи, - караються арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.
Примітка. Істотною шкодою у цій статті, якщо вона полягає у заподіянні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка в сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
Публічне, у тому числі через засоби масової інформації, журналістів, громадські об’єднання, професійні спілки, повідомлення особою інформації про вчинення кримінального або іншого правопорушення, здійснене з дотриманням вимог закону, не є діями, передбаченими цією статтею, і не тягне за собою кримінальну відповідальність.23.06.2020 07:54
Sergeev Artyom
Харьков

22.06.2020 21:56 Евгений написал(а)
Есть ли закон, предусматривающий уголовную ответственность преследующего?
Нет. Ни уголовную, ни административную. 

23.06.2020 11:37

Вопросы из такой же категории

Как решить задачу
Забезпечення позову с требованием наложить арест на счета и имущество
Можно ли прослушивать музыку на улице