Добрый день! Возможно ли получение рассрочки по исполнительному производству, дело связано с банковскими кредитами, сумма около 470 тысяч гривен, нет возможности выплатить одним разом?
Также имею последствия здоровья в виде детского церебрального паралича в легкой форме, группы инвалидности не получал, живу как обычные люди.

16.09.2020 09:49
Юрий, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Здравствуйте, Юрий.
Нужно в суд подавать заявление на отсрочку исполнения или рассрочку исполнения судебного решения.

Стаття 435 ЦПК. Відстрочення і розстрочення виконання, зміна чи встановлення способу і порядку виконання
1. За заявою сторони суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, може відстрочити або розстрочити виконання рішення, а за заявою стягувача чи виконавця (у випадках, встановлених законом), - встановити чи змінити спосіб або порядок його виконання.
2. Заява про встановлення або зміну способу або порядку виконання, відстрочення або розстрочення виконання судового рішення розглядається у десятиденний строк з дня її надходження у судовому засіданні з повідомленням учасників справи.
3. Підставою для встановлення або зміни способу або порядку виконання, відстрочення або розстрочення виконання судового рішення є обставини, що істотно ускладнюють виконання рішення або роблять його неможливим.
4. Вирішуючи питання про відстрочення чи розстрочення виконання судового рішення, суд також враховує:
1) ступінь вини відповідача у виникненні спору;
2) щодо фізичної особи - тяжке захворювання її самої або членів її сім’ї, її матеріальний стан;
3) стихійне лихо, інші надзвичайні події тощо.
5. Розстрочка та відстрочення виконання судового рішення не може перевищувати одного року з дня ухвалення такого рішення, ухвали, постанови.
6. При відстроченні або розстроченні виконання судового рішення суд може вжити заходів щодо забезпечення позову.
7. Про відстрочення або розстрочення виконання судового рішення, встановлення чи зміну способу та порядку його виконання або відмову у вчиненні відповідних процесуальних дій постановляється ухвала, яка може бути оскаржена. У необхідних випадках ухвала надсилається установі банку за місцезнаходженням боржника або державному виконавцю, приватному виконавцю.27.09.2020 00:02

Вопросы из такой же категории