Sidebar

250 грн.

Вопрос решен

Доброго дня. Навчався в ЛДУБЖД на денній формі, був курсантом. Закінчив Магістратуру. По закінченню отримав
спеціальне звання лейтенант служби Цивільного захисту. Та підписавши наступний контракт працював 3 роки в
ДСНС, де отримав наступне спеціальне звання старший лейтенант служби ЦЗ. По закінченню контракту пішов зі
служби ДСНС. Зараз працюю в цивільному СЕКТОРІ. На даний момент мені 26років.Чи підлягаю я призову на строкову
службу?

28.11.2020 15:42
Станіслав, Ивано-Франковск

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго вечора!

Відповідно до п 7 ч 1 ст 18 Закону України Про військовий обов'язок і військову службу


Стаття 18. Звільнення від призову на строкову військову службу

1. Від призову на строкову військову службу в мирний час звільняються громадяни України:

...

яким після закінчення закладів вищої освіти присвоєно військові (спеціальні) звання офіцерського (начальницького) складу.

Таким чином, в мирний час Ви звільняєтесь від призову на строкову військову службу, проте зараз діє особливе положення, затверджене указом Президента України. Під час особливого становища в разі мобілізації Вас можуть призвати.



28.11.2020 19:07
Станіслав
Ивано-Франковск

Тобто на даний момент можна бути спокійним, та в разі потреби при спілкуванні з представниками військомату можна посилатися на даний закон, та пункт в ньому?

28.11.2020 19:22
Sergeev Artyom
Харьков

Здравствуйте. На строкову службу ні. Звільняючись зі служби Ви мали стати на облік у запас. 

01.12.2020 23:35

Вопросы из такой же категории

Я військовослужбовець чт м
Сзч с полигона контракт, что грозит?
Ранее в зоне ато