Sidebar

12.08.2020 я складав істип зі знання української мови. 20.08.2021 отримав сертифікат "середній рівень другого ступеня" тобто В2 (згідно закону). Під час подання документів для участі в конкурсі на заміщення вакантної посади державного службовця "провідного спеціаліста" у відділі кадрів мені повідомили, що отриманий сертифікат є недостатнього рівня, необхідно мінімум В1. Яким чином і коли я можу підвищити його рівень?

02.09.2021 13:00
Володимир, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Добрий вечер Володимир!!!

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 квітня 2021 р. № 409 затверджено  Порядок  проведення іспитів на рівень володіння державною мовою
Згідно, якого п. 43  сертифікат діє безстроково. З метою отримання державного сертифіката вперше або підвищення визначеного рівня володіння державною мовою особа може повторно складати іспит необмежену кількість разів, але не частіше одного разу на чотири місяці.

02.09.2021 20:38 (Изменён 02.09.2021 20:42)