Sidebar

70 грн.

Вопрос решен

Доброго дня, потрібно подати скаргу на бездіяльність та халатне ставлення працівників одного з військомматів. Але в онлайн режимі. Тел адміністрації президента не відповідає. Адреса військоммату - вул. Тараса Шевченка 96, Надвірна, Іванофранківська обл, 78400. Мисюк Василь Богданович, 13.11.1991 р, після зняття з військового обліку ( у зв'язку з перепропискою) приїхав забрати військовий квиток, працівники сказали що вони його загубили і не знають де він знаходиться!!!!

14.01.2022 11:30
Василь, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Добрий день. Ви вправі написати заяву про видачу дублікату в/к. Якщо має місце спричинена шкода, то виникає судова перспектива її стягнути. Скаргу можу Вам виготовити, але прийдете до того, що документ потрібені будете просити відновити в/к і видати дублікат.

14.01.2022 14:27

Доброго дня!

За втрату службових документів службові особи мають нести відповідальність згідно законодавства.

Вам необхідно звернутись до вищестоящого органу обласного ТЦК та СП(нова назва комісаріату) та повідомити про вказаний факт письмово нехай призначвть перевірку і повідомлять Вас письмово . Аби далі ви могли оскаржити їх дії до міністерства оборони України та після цього з письмовими доказами до суду. Про оскарження рішень, дій (бездіяльності) посадових осіб органу державної влади , або місцевого самоврядування.

документи мають зберігатися у архіві проте з часу реформування комісаріатів дисципліна поводження з документами досі бажає кращого.

Якщо так то візьміть у них письмову відповідь , що вони не можуть знайти вашу справу і з міського також і з усіма документами подавайте скаргу до міністерства оборони України у Києві. візьміть копію зареєстрованої заяви зі штампом та очікуйте відповідь.

Тим часом пройдіть лікарів та підготуйтесб до ВЛК раптом доведеться пройти комісію для виготовлення нового облікового документа  в разі не згоди з рішенням оскаржіть до суду.

у скарзі до міністерства вкажіть також , що без належних медичних висновків про здоров я особи висновок є незаконним про пригодність до резерву.

когда пойдете в военкомат, объясните ситуацию с билетом. Военкомат обязан подать запрос в архив МО чтобы получить копии документов. Также необходимо обратиться с запросом в старый военкомат(если вы меняли место регистрации  - может, действительно, именно там лежат Ваши документы. Также в военкомате Вам дадут справку об утере военного билета.  

по заявлению вам должны выдать дубликат.

Порядок видачи дубліката  передбачено Положенням про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, яке затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 р. № 352.
Отже, Вам необхідно звернутися з письмовою заявою про видачу дублікату, в якій описати всю ситуацію та посилатися на норми законодавства.
При надання всіх документів оформляється новий військовий квиток або посвідчення з відміткою про взяття на облік протягом 2 тижнів.

Суд це довго , дорого та не завжди на користь позивача.

Заяву про видачу дублыката з усіма данними направте рекомендованим листом з врученням на ім я начальника нехай шукають.

зверніться на урядову гарячу ліныю 15-45 -це прискорить пошуки значно.
 З повагою,

Костянтин Гончаренко

14.01.2022 16:18

Вопросы из такой же категории

Не виконання умов контракту командуванням частини/СЗЧ
Приніс документи з діагнозами, тримали цілий день, одні кажуть що придатний до служби інші кажуть що ні,
Годен ли я в армию, если не приняли на военную кафедру