Здравствуйте!!!Сын 18 лет имеет диагноз эпилепсия уже больше 7 лет с всеми документами и соответственно с лечением. На данный момент принимает противосудорожный препарат утром и вечером. Годен ли он к военной службе???

14.04.2022 15:22
Маргарита , Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня!

Взагалі то Ваш син є призовником на строкову службу за віком 18-27 років, але 
Ваш син не підлягає не мобілізації , не строковій службі, тому необхідно взяти всі довідки з лікарень на мед комісію ВЛК , вони мають підтвердити діагноз встанвити підгрупу А за розкладом хвороб  та видати білий білет з висновком про повну непридатність з виключенням з обліків повним.

Саме виключення , а не зняття!

повинно бути - виключений з військового обліку взагалі , якщо комісія ВЛК не встановить поліпшення у здоров ї.
тому або за результатами ВЛК Вас визнають непридатним з виключенням з обліків і строкової служби і резерву , дві окремі постанови, або домагайтеся відстрочки на основі діагнозу.

Ступінь придатності встановлюється комісією ВЛК згідно медичних висновків про стан здоров я , на основі положення про розклад хвороб згідно Наказу Міноборони № 402.
Лише ВЛК приймає рішення чи придатні ви до служби. З описаних вами підстав можливо ви включені до резерву, враховуючи суть хвороби можна спробувати отримати свіжі довідки та пройти ВЛК та отримати висновок про непридатність з виключенням з військового обліку загалом , або частково але необхідно мати рішення ВЛК про це, а також виключення  з резерву , але враховуючи обставини все залежить від стану здоров я та рішення ВЛК . 

Остаточно зможе сказати лише ВЛК  НА ОСНОВІ ПОДАНИХ ВАМИ ДОВІДОК З ЛІКАРЕНЬ. Рекомендую разом прийти на комісію, аби в разі чого ви могли подати письмові заперечення чи пояснення.

Адже зараз воєнний стан та мобілізація.
З повагою,
Костянтин Гончаренко

14.04.2022 21:49

Вопросы из такой же категории

Буду ли я годен, если Астегматизм -5
Выезд за границу псориаз
Выезд за границу