Sidebar

Я на пенитенциарной службе с 05.2021 года. Рядовой. Должна была пройти первичную подготовку, но из-за войны все одтягивается на неопределенный срок. Скажите пожалуйста могу ли я претендовать на висшее звание в порядке очередности по срокам службы? Так как, вот уже почти полтора года, я в рядовых. Или только после прохождения первичной подготовки?

08.09.2022 22:41
Вероника, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня!
Ваше питання регламентовано наступним:

ЗУ Про військовий обов'язок і військову службу

Стаття 31. Присвоєння військових звань у запасі

1. Військовозобов'язаним, які пройшли навчальні збори і склали заліки за програмою навчання або здобули відповідну освіту чи досвід роботи на керівних посадах, можуть бути присвоєні чергові військові звання в запасі в порядку, встановленому положеннями про проходження військової служби громадянами України та нормативно-правовими актами з питань військового обліку військовозобов'язаних.

Порядок присвоєння військових звань резервістам встановлюється положеннями про проходження військової служби громадянами України та положеннями про проходження громадянами України служби у військовому резерві.

{Положення див. в Указах Президента № 1053/2001 , № 619/2006 , № 982/2007 , № 1153/2008 , № 60/2009 , № 1115/2009 }

{Частина перша статті 31 в редакції Закону № 1834-VI від 21.01.2010 }

Подання до спеціальної комісії при Міноборони , має робити командування.

Деталі зі змінами ознайомитись можна тут: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/690/2021#Text
https://www.president.gov.ua/documents/4832021-40197

С уважением,
Константин Гончаренко
------------
Більш детальні консультації є мінімально платними - залишайте будь-ласка, через платіжну систему сайту оплачене питання 

09.09.2022 16:09

Доброго дня!
 
Додатково повідомляю:

Якщо я правильно зрозумів то Ви не зовсім перебуваєте на військовій службі, а несете службу у Державно- кримінальній виконавчій службі , яка відноситься до органів пенітенціарної служби з виконання покарань  та координується Міністерством Юстиції України.

Порядок присвоєння спеціальних звань за Вашою службою регулюється 

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
НАКАЗ
30.03.2022
м. Київ
N 1291/5
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
01 квітня 2022 р. за N 374/37710

Про внесення змін до Порядку присвоєння спеціальних звань особам рядового і начальницького складу Державної кримінально-виконавчої служби України та позбавлення спеціальних звань

У  Наказі є форма подання керівника відповідної служби до вищого органу з питань присвоєння чергових звань на службі.
https://ips.ligazakon.net/document/RE37710?an=54

Рекомендую звернутися письмово через канцелярію  до керівника установи , де ви проходите службу для сприяння Вам у вирішенні питання підвищення по службі.

С уважением,
Константин Гончаренко
------------
Більш детальні консультації є мінімально платними - залишайте будь-ласка, через платіжну систему сайту оплачене питання 

09.09.2022 16:33

Вопросы из такой же категории

Я служу по контракту. Мене отправлять на бойове завдання на лінію зіткнення з ворогом. У мене поганий зір, и морально-психологічний стан. Хочу написати рапорт на звільнення. Як це можно зробити?
Как перевестись в другую ВЧ
Стоит ли бояться призыва на войну?