Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня!

Так , адже Ви перебуваєте на службі і не припинили контракт, грошове забезпечення зберігається та має виплачуватись відповідно до посади.

Подайте рапорт в канцелярію командування зі штампом про прийняття нехай начальник частини у 45 -ти денний термін прийме рішення та направить вам письмове повідомлення.

Відповідно до Постанови КМУ від 28 лютого 2022 року № 168 на виконання Указів Президента України в умовах воєнного стану військовослужбовцям Збройних Сил, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Головного управління розвідки Міністерства оборони, Національної гвардії, Державної прикордонної служби, Управління державної охорони, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації, Державної спеціальної служби транспорту, особам рядового і начальницького складу Державної служби з надзвичайних ситуацій та поліцейським, починаючи з 24 лютого 2022 року виплачується додаткова винагорода в розмірі 30 000 грн в розрахунку на місяць.
Водночас, військовослужбовцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях або забезпечують проведення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії, перебуваючи безпосередньо в районах та у період здійснення зазначених заходів ̶ розмір додаткової винагороди збільшується до 100 000 грн в розрахунку на місяць, пропорційно часу участі у таких діях та заходах.

Порядок виплат:
1. Звернутисяписьмово до заступника командира по роботі з особовим складом підрозділу для централізованого вирішення у фінансові службі.
2. В індивідуальних випадках, які містять суттєві особливості, звертатися безпосередньо до фінансової служби частини.
3. У випадку необхідності додаткових консультацій звертатися на «гарячу лінію» Департаменту фінансів Міністерства оборони України за телефоном (044) 271-35-59.


Також ви можете подати рапорт на ім я командира частини ,про необхідність видачі вам витягу з наказу командира частини про направлення Вас у зону виконання бойових задач для наданні відсічі безпосередньо на лінії фронту.

Також частина має видати вам довідку про обставини травми для ВЛК та довідку про участь у бойових діях.

Про порушення з боку командування заявіть у ВІЙСЬКОВУ службу правопорядку.

З повагою,
Костянтин Гончаренко
_________________Більш детальні консультації є платними ,залишайте будь-ласка оплачене питання у системі сайту

11.12.2022 23:39

Вопросы из такой же категории

Подали в сзч
У меня сняли 108 тысяч гривен за то что меня небыло 4 часа в расположение. Может командир столько снять?
Моли ли я уволиться со службы