Здравствуйте. У меня такой вопрос, если у супруга зарубцованная язва двенадцатиперстной кишки, также только подтвердили биполярное расстройство. Подлежит ли он мобилизации? Так как у нас выдали повестку и написали годен

19.12.2022 21:41
Оксана, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня!

 Ступінь придатності встановлюється комісією ВЛК згідно медичних висновків про стан здоров я , на основі положення про розклад хвороб згідно Наказу Міноборони № 402.
Лише ВЛК приймає рішення чи придатні ви до служби. З описаних вами підстав можливо ви включені до резерву, враховуючи суть хвороби можна спробувати отримати свіжі довідки про загальний стан здоров я та пройти ВЛК та отримати висновок про непридатність з виключенням з військового обліку загалом , або частково але необхідно мати рішення ВЛК про це, а також з резерву , але враховуючи обставини все залежить від стану здоров я та рішення ВЛК . 

Якщо будет висновок лікарні,що хворба активна  - це можливо  для відстрочки на період лікування і є поважною причиною для неявки : у інших випадках треба керуватися розкладом хвороб згідно наказу вище - це вирішує ВЛК, ВИКЛЮЧНО РОЗКЛАД ХВОРОБ ОРІЄНТУЄ У ТИХ ЧИ ІНШИХ ХВОРОБАХ.

С уважением,
Константин Гончаренко
------------
Більш детальні консультації є мінімально платними - залишайте будь-ласка, через платіжну систему сайту оплачене питання 

20.12.2022 00:34

Здравствуйте Оксана!
Если врачебно консультационная комиссия признала Вашего мужа годным к службе, его призовут.

27.12.2022 22:08

Вопросы из такой же категории

День добрый. 12 лет нет обоняния. Меня с таким диагнозом могут призвать служить?
Снятие с учета и выезд из Украины
Отказуют в отсрочке.