Військовий комісар не хоче приймати рапорт на ВЛК ,каже про загруженість лікарень,що через дві неділі десь буде дивитись на ситуацію

09.02.2023 15:53
Олександр Колосовський , Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня!

Письмовий рапорт подайте у 2 примірниках у канцелярію Начальника на другому примірнику вимагайте проставити штамп та вхідний номер про його прийняття. Очікуйте письмове рішення через 30-ть днів.
Або направте рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення.

Копії медичрих довідок відправте з рапортом обов'язково ,про поточний стан здоровья.

Квитанцію та смс з пошти зберігаєте як доказ.

СТРОКИ РОЗГЛЯДУ УСІ пропозиції, заяви чи скарги розглядаються і вирішуються у строк НЕ БІЛЬШЕ ОДНОГО МІСЯЦЯ з часу їх отримання, а ті, що НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ДОДАТКОВОГО ВИВЧЕННЯ й перевірки, - невідкладно, але НЕ ПІЗНІШЕ П'ЯТНАДЦЯТИ ДНІВ з часу їх надходження. Якщо у місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо, командир встановлює новий строк, про що сповіщається військовослужбовець, який подав звернення. При цьому ЗАГАЛЬНИЙ СТРОК розгляду пропозиції, заяви чи скарги не може перевищувати СОРОКА П'ЯТИ ДНІВ. Несвоєчасний, неповний розгляд скарги або незаконне рішення посадової особи, яка її розглядає, можна оскаржити встановленим порядком до суду, Військової служби правопорядку або вищого за підпорядкованістю командира.

Скарги та роз яснення приймають тут:
Створено та працює «гаряча лінія» Міністерства оборони – 0 800 500 410, 0 800 500 442, 044 454 44 99. .Или же подайте обращение на урядовий контакт -центр 15-45 (https://ukc.gov.ua/portal/appeals/) лучше письменно через портал ,  на министра обороны и загрузите в форму фото копии ответов командира части.


З повагою,
Костянтин Гончаренко
________________________
Більш детальні консультації є платними,залишайте будь-ласка оплачене питання у системі сайту

09.02.2023 22:48 (Изменён 09.02.2023 22:49)

Вопросы из такой же категории

Узнать можно или нет.
Какие документы нужно предоставить в военкомат по вопросу отсрочки мобилизации моего мужа. Я инвалид 2 группы. Спасибо
Яки документи потрібні для отримання відсрочки від мобілізації для того щоб дбати за батьком