Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня!

якщо справу буде відкрито слідчим , треба подати медичні документи , що ви не могли розуміти свої дії унаслідок сильного душевного хвилювання на підставі постійного стресу від бойових дій , треба , щоб ВЛК , дало схожий висновок про стійкий розлад психічного стану спричинений , стороннім впливом, і коронавірусом.

Якщо не доведете факт перебування у стані афекту , буде засудження до реального строку 0800 213 103 , адвоката залучить тут.


------------------------------------------------------------

Військовослужбовці, які вчинили військові злочини під час дії воєнного стану, будуть триматися під вартою Відповідні зміни до Кримінально-процесуального кодексу підтримала Рада. Зокрема, доповнюється Кримінальний процесуальний кодекс України частиною сьомою статті 176: «Під час дії воєнного стану до військовослужбовців, які підозрюються або обвинувачуються у вчиненні злочинів, передбачених статтями 402-408, 410, 420-425, 427, 431-433 Кримінального кодексу України, застосовується виключно запобіжний захід, визначений пунктом 5 частини першої статті 176». Крім того, пропонується: «Строк дії ухвали слідчого судді, суду про тримання під вартою або продовження строку тримання під вартою не може перевищувати тридцяти днів у випадку, передбаченому частиною сьомою статті 176 цього Кодексу».

С уважением,
Константин Гончаренко
------------
Більш детальні консультації є платними - залишайте будь-ласка, через платіжну систему сайту оплачене питання 

04.04.2023 19:44
Игорь Онучка
Киев

Я у психолога ликувався 2-3 ммсяци назат е висновкии3 штуки

05.04.2023 09:43

Якщо у Вас діагноз , правильно визначений  з стійкими роздадами , особистості, або інші психолого - психіатричні порушення отримані унаслідок несення служби і ВЛК це підтвердить , то такі висновки , можуть розцінені бути слідчим та судом, як пом якшуючи обставини , і можливо це вплине на вирок суду.

Але правову позицію має напацювати регіональний адвокат з військово- кримінальних справ до моменту передачі справи до суду , бажано на стадії слідства.

С уважением,
Константин Гончаренко

05.04.2023 16:01

Вопросы из такой же категории

Не выполнение приказа