Здравствуйте,хочу узнать о переводе мужа в другую воинскую часть. Служить по контракту в ДПСУ,хочет перевестись в другую воинскую часть по области ,в одесской области служит хочет в Одессу ,из-за начальства на нынешнем ,какие есть права на это и что необходимо?

03.05.2023 13:42
Мария Андрусишин , Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня!
По Вашому питанню повідомляю наступне:

 Вам необхідно подати рапорт на переведення на ім я начальника Вашої військової частини з обгрунтуванням причин такого переведення , а також:
1. подання від військової частини до якої Ви бажаєте здійснити переведення на подальше проходження служби.
2. висновок ВЛК про відсутність протипоказань до проходження служби за обраним напрямком.
Відповідно до п. 110 Положення про проходження військової служби - Переміщення осіб рядового складу, сержантського та старшинського складу за наявності обґрунтованих підстав з урахуванням висновків атестування, рекомендацій їх безпосередніх і прямих начальників на підставі клопотань командирів (начальників), які порушили питання про переміщення.
Якщо вказане переведення не суперечить раніше укладеному контракту Вам його мають погодити , але вказане питання необхідно перш за все узгодити між військовими частинами.
З повагою,
Костянтин Гончаренко

------------
Більш детальні консультації є платними - залишайте будь-ласка, через платіжну систему сайту оплачене питання, або Вам доступна можливість внести будь-яку, зручну суму коштів у якості подяки , натиснувши відповідну кнопку під текстом консультації внизу з правого боку – Отблагодарить(Подякувати)


04.05.2023 18:38

Вопросы из такой же категории

РТЦК та СП відмовив у знятті з військового обліку при зміні місця проживання. Вилучили військовий квиток.
Мені лікар поставив діагноз Коксартроз 1-2 ступеня, чі можуть зробити мене обмежено придатним до ДШВ
Справка 5 о обстоятельствах ранения