Sidebar

В апреле этого года взяла микрозайм в размере 4000 грн у макрофинансовой организации. Всё это время продливала кредит. Сейчас нет денег, чтобы отдать. Вопрос :Что со мной будет, они угрожают мне статьёй 222 ук Украины... За мной не числится никакой недвижимости, ценных бумаг и депозитов. Меня могут посадить в тюрьму?

06.08.2019 06:38
Наталья, Днепр

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Здравствуйте, Наталья.
В тюрьму Вас не посадят, скорей всего они оказывают на Вас психологическое давление, с целью запугать и заставить заплатить. Вам не нужно выполнять необоснованные требования кредиторов, следует с ними бороться правовыми методами. Надо отравить юридическое письмо в МФО, чтобы на законных основаниях прекратить начисление процентов, штрафа и пени.
Обращайтесь, могу помочь [email protected]

06.08.2019 11:02

Доброго дня.
У нас є розроблена стратегія захисту від незаконних і необгрунтованих вимог мфо та банків, яка дозволяє позичальнику відстоювати свої права, й в кінцевому результаті сплатити лише законно обґрунтовану суму по позиці.
В першу чергу потрібно написати звернення, де витребовується повний, вичерпний пакет документів по позиці включно із калькуляцією. Забороняється позикодавцю чи підрядним третім особам Вам телефонувати та здійснювати інший тиск по сплаті зобов*язань .
На основі відповіді на звернення і чинного законодавства проводиться правильна - законно обґрунтована калькуляція і створюється алгоритм подальших дій для вирішення питання погашення заборгованості.
Подається вимога про розірвання договору та списання штрафів та пені.
Якщо позикодавець подав до суду то у Вас є, як у відповідача не тільки обов*язки, а й права. Які гарантовані Вам Конституцією та Законодавством України. Будь яке рішення можна оскаржити.
Пам*ятайте, що за рішенням суду, Ви можете нести відповідальність лише тим майном, яке перебуває у межах Вашої власності. Якщо майна немає, вираховуватиметься із зарплати, немає зарплати - соцвиплати, пенсія, але не більше 30%, немає виплат присудять громадські роботи, оплата за які буде перераховуватись позикодавцю. Навіть, якщо майна не буде, віддавати борг потрібно буде все рівно.
Тому Вам вирішувати, що краще.
Платите фантазії позикодавця, чи ту суму, яку має право нараховувати позикодавець за законом.
Повірте різниця значуща.
В разі відсутності конструктивного діалогу з боку позикодавця, Ви самі можете подати судовий позов про розірвання договору й надати власну калькуляцію по позиці, оскільки поки заборгованість не виплачена договір не розірваний.
Розмір боргу можна суттєво зменшити.
Якщо потрібна допомога, буду рада допомогти. Звертайтеся. Про ціну домовимося.

06.08.2019 14:57

Вопросы из такой же категории

Открыта статья 296.
Украли вещь через интернет. Можно ли в правовом поле доказать вину человеку который и совершил кражу.
Заявление на меня