Sidebar

При визначенні оплати чи неоплати ПДФО, береться до уваги наявність продажу за звітний податковий рік. Тобто якщо я продаю 21 січня 2020 року квартиру, яка у власності понад 3 роки, але 30 грудня 2019 я продала іншу квартиру, то ПДФО на ту що продаватиметься 21 січня 2020 року нараховуватиметься чи ні?

19.01.2020 16:34
Лариса, Ужгород

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов

Пока нет ответов юристов

Вопросы из такой же категории

Ст. 166 налоговая скидка по ипотеке.
Ст. 166 налоговая скидка по ипотеке.
Подлежат ли электромобили обложению транспортным налогом?