Sidebar

Мой муж проживает в Украине на основании тимчасового посвідчення на постійне проживання. В 45 лет он не переклеил фотографию, не сменил посвідку. На него составили протокол. И просят меня прийти в паспортный стол по месту жительства для составления на меня протокола по 205 ст. Правомерно ли это?

07.06.2021 16:38
Евгения, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Вітаю, Євгенія!
Якщо Ви запросили іноземця  (особу без громадянства) в особистих справах та/або надали площу для проживання і не вжили заходів своєчасної реєстрації, то Ви дійсно є суб'єктом правопорушення за яке ст.205 КУпАП передбачено адміністративну відповідальність у вигляді попередження або накладення штрафу. 

07.06.2021 22:12 (Изменён 07.06.2021 22:16)
Евгения
Киев

Він не вклеїв в 45 років фото.

08.06.2021 08:33

При досягненні іноземцем або особою без громадянства 25- або 45-річного віку (якщо така особа документована посвідкою, що не містить безконтактного електронного носія) посвідка на постійне проживання підлягає обміну.
У разі, якщо не було здійснено обмін посвідки на постійне проживання, що не містить безконтактного електронного носія протягом місяця після досягнення 25- або 45-річного віку, відносно іноземця складається адміністративний протокол за ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 
Вам рекомендую просто нікуди не йти, адже іноземець може самостійно оформити усі необхідні документи без Вашої участі.

08.06.2021 08:54
Евгения
Киев

Які заходи я мала вжити стосовно власного чоловіка? Як це на практиці має виглядати?

08.06.2021 08:42


08.06.2021 08:48 (Изменён 08.06.2021 08:56)

Вопросы из такой же категории

Работа за границей
Что нужно чтобы съездить в Украину, если там нет приглашающей стороны, но есть могила родителя?