Sidebar

Якщо я стою на обліку у військматі, тимчасово перемістився на інше місце проживання А, став на облік у військоматі (але на облік як переміщена особа не ставав, в сільскій раді А) і зараз планую переїхати в інше тимчасове місце проживання В (не по реєстрації) Чи потрібно мені зніматись з обліку як тимчасово переміщеній особі з місця А і знову в іншому тимчасово місті В ставати на облік? Чи можна приїхати в інше місто В і піти до військомату, як тимчасово переміщенний, а ті документи які оформленні в іншому тимчасово місті А передадуть до нового військомату В?
бо виходить якщо я буду змінювати тимчасове місце проживання то мені постійно потрібно зніматись і ставати на облік?
Що буде якщо я не буду зніматись з обліку в місці А, а поїду в інше місто В? Дякую.

31.05.2022 08:48
Орест, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня!

Процедура така:

 Вам необхідно подати офіційно письмову заяву Начальнику ТЦК СП за місцем тимчасового перебування ,для зняття з обліку В ЗВ"ЯЗКУ ЗІ ЗМІНОЮ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ, ВИ МАЄ ПРАВО ЗВЕРНУТИСЯ З ОФІЦЙІНОЮ ЗАЯВОЮ (МОЖЛИВО У РАЗІ НАЯВНОСТІ ЗАПОВНИТИ НА МІСЦІ БЛАНК ТАКОЇ ЗАЯВИ) ДО ТЦКСП (ВІЙСЬККОМАТУ) У на західній І, ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ПИТАННЯ ПРО ОТРИМАННЯ ДОЗВОЛУ НА ЗНЯТТЯ З ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ, ТАК ЯК ЦЕ МОЖЛИВО ЛИШЕ З ДОЗВОЛУ ЦКСП (ВІЙСЬККОМАТУ) У М. перебування "...У воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки..." (ч.4 ст.37 ЗАКОН УКРАЇНИ "Про військовий обов'язок і військову службу").
Знятися з тимчасового місця і стати за місцем реєстрації.

 Куди скаржитися на порушення прав під час мобілізації
Створено та працює «гаряча лінія» Міністерства оборони – 0 800 500 410, 0 800 500 442, 044 454 44 99. Якщо ви помітили порушення під час мобілізації, то можна звертатися до правоохоронних органів.

 Буде штраф  за порушення правил облікуст.210 Купап - 510 -810 , до 1700 грн , якщо повістки не вручено можна не приходити протокол без вас не складуть.

Якщо не плануєте проживати на території міста більше 7 днів , облік не потрібен, якщо плануєте проживати більше 7 днів на облік треба  стати упродовж 7 днів, а потім знятися з обліку там і назад стати за місцем реєстрації, такі правила під час воєнного стану який триває до 23.08.22 включно з мобілізацією.


Вашу справу мають витребувати у потрібному тцк сп (воєнкомат) , а потім відправити назад. На практиці це вимагає значного часу та зусиль , дешевше буде сплатити штраф. 

З повагою,
Костянтин Гончаренко
------------
Подальші консультації є мінімально платними - залишайте будь-ласка, через платіжну систему сайту оплачене питання


31.05.2022 13:31

Вопросы из такой же категории

Чи можуть мені вручити повістку??
При народженні 2 дитини чи можливо перевестись з гарячих точок в військову частину
Выдали повестку явится с вещами