Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня!

12.04.22 Верховна Рада України прийняла за основу та в цілому проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо звільнення від військової служби деяких категорій громадян (реєстр. №7209).
Законом встановлено додаткові підстави для звільнення з військової служби під час воєнного стану, а саме: вагітність; перебування у відпустці для догляду за дитиною; звільнення одного з подружжя, якщо обоє проходять військову службу і мають неповнолітню дитину (дітей); виховання неповнолітньої дитини (дітей) самостійно.
Також запропоновано надати жінкам та чоловікам, які мають неповнолітню дитину (дітей) і чоловіка (дружину), який проходить військову службу, право на відстрочку від призову за мобілізацією та на строкову службу.
Відповідні зміни внесено до законів України «Про військовий обов’язок і військову службу» та «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Спробуйте подати рапорт за сімейними обставинами у канцелярію командування та додати довідки про інвалідність родича МСЕК -157-1/о та ЛКК , що він потребує постійного догляду.

С уважением,
Константин Гончаренко

------------
Більш детальні консультації є мінімально платними - залишайте будь-ласка, через платіжну систему сайту оплачене питання 

22.07.2022 13:28

Вопросы из такой же категории

Перетин кордону чоловіком,якщо підтверджено діагноз дитини онкозахворювання
Как вернуть военный билет
Могу ли подписать контракт после перевода на срочную службу ?