250 грн.

Вопрос решен

Пройшов ВЛК.Висновок "обмежено придатний на підставі статей 78-б ,23-в графи ||. Військова частина не хочуть і відмовляються приймати Довідку ВЛК.Знаходжусь на бойовій позиції,ходжу з милицею.Як діяти?

12.02.2023 15:23
Борис Покусаєв, Киев

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


 Доброго дня!

Письмовий рапорт для направлення на повторну ВЛК подайте у 2 примірниках у канцелярію Начальника на другому примірнику вимагайте проставити штамп та вхідний номер про його прийняття. Очікуйте письмове рішення через 30-ть днів.
Або направте рекомендованим листом з описом вкладення та повідомленням про вручення.

Копії медичрих довідок відправте з рапортом обов'язково ,про поточний стан здоровья.

Квитанцію та смс з пошти зберігаєте як доказ.

СТРОКИ РОЗГЛЯДУ УСІ пропозиції, заяви чи скарги розглядаються і вирішуються у строк НЕ БІЛЬШЕ ОДНОГО МІСЯЦЯ з часу їх отримання, а ті, що НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ДОДАТКОВОГО ВИВЧЕННЯ й перевірки, - невідкладно, але НЕ ПІЗНІШЕ П'ЯТНАДЦЯТИ ДНІВ з часу їх надходження. Якщо у місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо, командир встановлює новий строк, про що сповіщається військовослужбовець, який подав звернення. При цьому ЗАГАЛЬНИЙ СТРОК розгляду пропозиції, заяви чи скарги не може перевищувати СОРОКА П'ЯТИ ДНІВ. Несвоєчасний, неповний розгляд скарги або незаконне рішення посадової особи, яка її розглядає, можна оскаржити встановленим порядком до суду, Військової служби правопорядку або вищого за підпорядкованістю командира.

Скарги та роз яснення приймають тут:
Створено та працює «гаряча лінія» Міністерства оборони – 0 800 500 410, 0 800 500 442, 044 454 44 99. .Или же подайте обращение на урядовий контакт -центр 15-45 (https://ukc.gov.ua/portal/appeals/) лучше письменно через портал , на министра обороны и загрузите в форму фото копии ответов командира части.


З повагою,
Костянтин Гончаренко

12.02.2023 20:35
Борис Покусаєв
Киев

Я вибачаюсь,а у вас є такі шаблони або зразок рапорта ,з яким треба відправити копію Довідки ВЛК.

12.02.2023 21:05 (Изменён 12.02.2023 21:08)

Копію довідки можна відправити з простою заявою у вільній формі , 

а рапорт для направлення на ВЛК  до якого додасте наявні у вас медичні копії довідок тут:
https://legal100.org.ua/uchasnykam-rosiisko-ukrainskoi-viiny/zrazky-raportiv-ta-zaiav/

Командиру військової частини
(польова пошта) № 000000
________________________________
(звання та П.І.Б. командира)

Військовослужбовця
________________________________
(свою посаду, звання та ПІБ)Р А П О Р Т


Я вже неодноразово усно повідомляв про різке погіршення стану мого здоров’я, що унеможливлює подальше проходження військової служби. Зокрема, у мене (детально вказати всі симптоми, указати, що саме болить, зазначити про загострення). Мій стан хвороби прогресує, загострюється. Через це можу ненароком учинити будь-яку небезпечну чи аварійну ситуацію не зі своєї вини, що може призвести навіть до жертв.
У зв’язку з вищевказаним, та згідно вимог «Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних силах України», що затверджене Наказом Міністерства оборони України від 14 серпня 2008 р. № 402, прошу забезпечити надання мені законної можливості проходження військово-лікарської комісії з метою встановлення придатності/непридатності до військової служби, для чого видати мені у встановленому порядку направлення на медичний огляд військово-лікарською комісією; службову характеристику для проведення медичного огляду військово-лікарською комісією та пакет інших необхідних документів.


Додадки (за наявності):
1. Медична характеристика.
2. Довідка лікаря від _____ №___.
3. Виписка з історії хвороби.
4. Інші підтверджуючі документи.
__ ___________ 202_ року ________________ ____________________
(підпис) (прізвище та ініціали)

З повагою,
Костянтин Гончаренко

13.02.2023 17:04

Вопросы из такой же категории

Проблема в тому, що хвороба, по якій я не можу виконувати, обов'язки повністю здорового чоловіка
Не направляють на ВЛК
Узнать можно или нет.