вересня 2019 року приблизно 12 голдині 0 Я, Фомюк В.В. знаходився за кермом автомобіля «мерседес 124» номерний знак АР4728ЕА , який належить Фомюк Т.О.рухався по вулиці Космічна у напрямку вул.Оріхівське шосе, де біля будинку 36 на перехресті знаходився поліцейскій який запропонував мені зупинитися .
Після того, як я зупинив авто до мене підійшов інспектор представився (звання не помятаю) Катричом Іллею на вимогу інтспектра УПП у м. Запоріжжя ДПП, почав дорікати за порушення правил ПДР якоби Я не увімкнув покажчик повороту . Після того, як я озвучив свою незгоду щодо його дорікання про порушення ПДР так як я рухався по дорозі з увімкненим поворотом, попросив поліцейського пред'явити докази моєї провини на перехресті,на видео ми побачи (маленький уривок 3 секунди) як схожий на мій автомобіль рухається по перехрестю но цого інспектору було достатьн перевіривши всі документи, виніс постанову (серія ЕАК No 1529288) про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 122 КУпАП.потім мені запропонував поставити підпис та отримати постанову на що я попросив ознайомити мене з документом, інспектор погодився, при перевірці постанови я виявив що постанову склала людина якої не було на місці пригоди (він зявився через 40 хвилин коли я писав заяву у книзі скарг на посту та почав вимагати підписати іншу постанову).Я зажадав пояснень від інспектора Катрича Іллі на що він мені відповів що стався системний збій, і мені тепер легше буде скасувати постанову у суді потім залишив мені документи та пішов у напрямку поста.

18.09.2019 19:47
Віктор, Запорожье

Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Конечно, это нарушение. Постановление не имел права выписывать/подписывать инспектор, который отсутствовал в момент выявления правонарушения.
Вы вправе в судебном порядке обжаловать постановление.
10 дней дается на обжалование.

19.09.2019 08:29

Вопросы из такой же категории

Как мне привлечь свидетелей к делу
Перетин перехрестя на червоне світло....
Я гражданин Украины имею вид на жительство в Латвии и купил и зарегистрировал здесь автомобиль. Могу ли я эксплуатировать его в Украине без растаможки и сколько времени?