Получите консультацию юриста онлайн!


Ответы юристов


Доброго дня!

зрозуміло з кваліфікаціі у Вас ознаки - небезпечного злочину умисного характеру ,  пов' язаного з порушенням норм законодавства протидії корупції тому наразі тільки так.

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, № 25-26, ст.131):
Кримінальний кодекс України | від 05.04.2001 № 2341-III (rada.gov.ua)
"Стаття 80. Звільнення від відбування покарання у зв'язку із закінченням строків давності виконання обвинувального вироку
1. Особа звільняється від відбування покарання, якщо з дня набрання чинності обвинувальним вироком його не було виконано в такі строки:
1) два роки - у разі засудження до покарання менш суворого, ніж обмеження волі;
2) три роки - у разі засудження до покарання у виді обмеження волі;
3) п'ять років - у разі засудження до покарання у виді позбавлення волі за нетяжкий злочин, а також при засудженні до позбавлення волі на строк не більше п'яти років за тяжкий злочин;
4) десять років - у разі засудження до покарання у виді позбавлення волі на строк понад п'ять років за тяжкий злочин, а також при засудженні до позбавлення волі на строк не більше десяти років за особливо тяжкий злочин;
5) п'ятнадцять років - у разі засудження до покарання у виді позбавлення волі на строк більше десяти років за особливо тяжкий злочин.
2. Строки давності щодо додаткових покарань визначаються основним покаранням, призначеним за вироком суду.
3. Перебіг давності зупиняється, якщо засуджений ухиляється від відбування покарання. У цих випадках перебіг давності відновлюється з дня з'явлення засудженого для відбування покарання або з дня його затримання. У цьому разі строки давності, передбачені пунктами 1-3 частини першої цієї статті, подвоюються.
4. Перебіг давності переривається, якщо до закінчення строків, зазначених у частинах першій та третій цієї статті, засуджений вчинить новий злочин. Обчислення давності в цьому випадку починається з дня вчинення нового злочину.
5. Питання про застосування давності до особи, засудженої до довічного позбавлення волі, вирішується судом. Якщо суд не визнає за можливе застосувати давність, довічне позбавлення волі заміняється позбавленням волі.
6. Давність не застосовується у разі засудження за злочини проти миру та безпеки людства, передбачені статтями 437-439 та частиною першою статті 442 цього Кодексу".

Працювати зможете лише після виправдального вироку, якщо просто завершать провадження буде погашена судимість.

 Державна служба виключена у такому разі.


З повагою,
Костянтин Гончаренко 
________________________
Більш детальні консультації є платними, залишайте будь-ласка оплачене питання у системі сайту

10.08.2022 22:33

Вопросы из такой же категории

Возврат мотоцикла владельцу полицией после угона
Можно ли подать заявление в суд?
Я НЕЗНАЮ КОГДА БЫЛ ПРИНЯТА 189 СТАТЬЯ УК УКРАИНЫ А МНЕ СРОЧНО НУЖНО ДОПИСАТЬ КОНСПЕКТ