Онлайн консультації юриста з питань громадянства України
Бажаєте оформити громадянство або відмовитися від нього? Потребуєте допомоги в отриманні громадянства України? Цікавить інформація про статус біженця чи отримання другого паспорта? Відповіді на питання, що цікавлять вас надасть юридична консультація від юристів сайту.
Порядок вступу в громадянство та умови виходу з нього регулюється Конституцією України, законами «Про громадянство» і «Про правове становище іноземних громадян у України», порядком розгляду, затвердженим Указом Президента.
Необхідний статус біженця або юридична допомога в отриманні громадянства України? Тоді консультація спеціаліста з цих питань буде не зайвою. Озброївшись порадами юриста, ви вирішите виникли проблеми з негативними наслідками.
Правова консультація юриста з питань громадянства від фахівців сайту знадобиться, якщо ви не володієте інформацією.
ТОП-5 ПИТАНЬ ДО ЮРИСТА ЗА ГРОМАДЯНСТВОМ:
1. Допомога в отриманні громадянства України.
Стати громадянином України можна в спрощеному (підстави, передбачені ст. Закону «Про громадянство України») і в загальному порядку.
Які умови для загального порядку?
Проживати на території України 5 років.
Отримати постійне місце реєстрації (власне або орендоване нерухоме майно).
Володіти українською мовою.
Мати джерело для існування (офіційне працевлаштування, банківський депозит, власний бізнес).
Безкоштовна юридична допомога в отриманні громадянства України роз'яснить, як:
Зібрати офіційні документи, медичні сертифікати.
Заповнити заяви на отримання дозволу легального перебування в України.
Дізнатися терміни видачі паспорта України та інші питання.
2. Допомога в оформленні подвійного громадянства.
Ст. Конституції України та ст. Закону, встановлено — людина стає громадянином двох і більше держав, якщо між ними укладено договір.
У тому випадку, коли у вас український паспорт , юридична консультація роз'яснить, як отримати як стати громадянином іншої країни.
3. Отримання статусу біженця.
Статус біженця отримує людина з громадянством іншої країни. Причинами для оформлення статусу виступає неможливість перебувати в країні (війна, переслідування за політичними упередженнями), громадянином якої він є.
Цей статус надають органи ФМС на підставі особистої заяви особи строком на три роки. Юрист пояснить, коли вдасться отримати статус біженця, куди слід звертатися.
4. Відмова від громадянства.
Спрощений процес виходу з громадянства України можливий, коли фізична особа проживає на території іноземної держави. Ця процедура застосовується, якщо один з батьків людини іноземний громадянин.
Дізнатися подробиці можна, скориставшись консультацією з питань громадянства України на нашому сайті. Юрист розповість, як оформити відмову від громадянства в спрощеному порядку, що для цього знадобиться?
5. Позбавлення громадянства України.
Скасування рішень з питань придбання громадянства України здійснюється двома суб'єктами:
1. Президентом України;
2. Міграційною службою України;
Незаконне позбавлення громадянства дозволяє оскаржувати його в судовому порядку. У такій ситуації без допомоги юриста не обійтися. Фахівець проконсультує вас з усіх питань, допоможе з мінімальними втратами вийти з неприємної ситуації.
У випадках спробуйте самостійно вивчити нормативно-правові акти. Зібрати необхідні документи для оформлення або виходу з громадянства.
Але, вибираючи цей варіант, ви ризикуєте втратити час у пошуках інформації, намагаючись добитися справедливості в держорганах.
Юрист надасть консультацію отримання громадянства України, відмови від нього. Підкаже, як знайти вихід зі складної ситуації.