АнтиколлекторыВ моменты экономических кризисов, когда резко возрастает уровень неплатежей по обязательствам возникает проблема "выбивания долгов". В данном разделе публикуются советы юристов в области антиколлекторской деятельности. Как защититься от коллекторов, какие права у коллекторов, имеют ли коллекторы право на общение с должником? Это и многое другое с правовой точки зрения рассматривают практикующие юристы.

Если Вас досаждают коллекторы и Вы не можете найти на них управу - получите консультацию опытного юриста, чтобы защитить свои права.

В останні роки банківські кредити стали популярним інструментом для вирішення різних проблем - купуються побутові прилади, ділянки, квартири, використовуються в комерції. Але якщо зобов'язання вчасно не виконуються, банки можуть продати спеціальним конторам борги, які спеціалізуються на поверненні коштів кредитним організаціям. Оскільки це поширене явище розглянемо питання, як правильно розмовляти з колекторами по телефону.

Подробнее...

Різні обставини породжують судові спори з банками і поодинці протистояти величезному штату кредитних юристів - складно. Правильна тактика і своєчасна правова підтримка консультантів сайту допоможуть самостійно відстояти свою правоту.

Неправильно нарахували відсотки? Хочуть забрати заставне майно? Незаконно оформили кредит? Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте на сайті.

Подробнее...

Суперечки про законність дій колекторських агентств не вщухають вже давно. Але з липня 2016 року в діяльність «стягувачів боргів» внесена ясність – прийнятий закон, що встановлює межі їх повноважень та захищає права боржників від незаконних методів роботи по стягненню заборгованості.

Подробнее...

Не змогли платити кредит? Приготуйтеся до спілкування з колектором. Колектори дзвонять боржника та його родичів, погрожують, вимагають виплатити кредит. Якщо вас зачепила така ситуація, подавайте скарги на незаконні дії банку. На сайті вас проконсультують, як оскаржити незаконні дії або доручити нашим юристам ведення діалогу з банком.

Подробнее...