Прецеденты

Прецеденты в области правопримененияПросто заполните форму, и Вы получите бесплатную консультацию юриста!У США колишній податковий юрист фірми Jenkens & Gilchrist Донна Герін (Donna Guerin) визнала себе винною в наданні клієнтам допомоги в ухиленні від сплати податків, повідомляє New York Law Journal. Збиток від дій Герін оцінюється в $ 400 млн.

Подробнее...

Для американського судді Джері Басса (Jerry Bass) минулий черверг виявився напруженим робочим днем: він спочатку розібрав справу і виніс вирок обвинуваченому, а потім одружив його ж, повідомляє Quad-City Times.

Подробнее...

Словаччини розглядають можливість подачі позову до Великобританії до Європейського суду з прав людини. Причиною безпрецедентного кроку стала незвичайна готовність соцпрацівників і судів Британії забирати дітей у батьків "без будь-яких розумних причин", повідомляє The Telegraph.

Подробнее...

Перший енергоблок АЕС "Куданкулам" в Індії, створюваний за участю Росії, буде завантажений паливом в найближчі дні за рішенням Верховного суду, повідомляє РІА Новини. Таким чином, суд відхилив петицію активіста руху противників ядерної енергетики.

Подробнее...