Sidebar

Автомобильное правоСегодня уже можно с уверенностью выделить группу правоотношений в области транспорта, использования транспортных средств, пассажирских и грузовых перевозок в неофициальную отрасль - автомобильное право. В данном разделе Вы найдете рекомендации и советы юристов по автомобильному праву: как обжаловать постановление о наложении штрафа, вернуть право управления транспортным средством, получить страховое возмещение по КАСКО или ОСАГО, и многое другое.

Юристы анализируют действующее законодательство, вырабатывая алгоритмы (порядок) действий в разных ситуациях.

Перевищили швидкість або сіли за кермо, вживши ліки, в якому міститься заборонену речовину? Ризикуєте водійськими правами. Якщо вас позбавили прав, не втрачаючи часу, звертайтеся до юристів сервісу. Фахівці законними способами здійснять повернення прав.

Автоюристы надають платні і безкоштовні консультації. Професійний відповідь дається в обох випадках. Платна консультація допоможе в складних ситуаціях.

Подробнее...

Учасників дорожнього руху можуть чекати різні непередбачені випадки. Ніхто не застрахований від нещасного випадку і ДТП. За наслідки порушень правил дорожнього руху водіям світить суворе покарання, особливо за водіння в нетверезому вигляді. Крім виправних робіт і штрафу, це може бути позбавлення прав за алкогольне сп'яніння.

Подробнее...

Потрапивши у ДТП, автомобілісти вдаються до фінансової допомоги страхових фірм, бажаючи відшкодувати шкоду, заподіяну собі або іншим учасникам дорожнього руху. Але на ділі все йде складніше. На шляху отримання визначених законом виплат автолюбителі стикаються з безліччю труднощів, внаслідок чого спори зі страховими компаніями — поширене явище.

Подробнее...

Потрапити в аварію на дорозі може кожна людина. Для відшкодування шкоди, який отримано при зіткненні автомобілів — потрібні юридичні знання. Стягнення шкоди при ДТП з допомогою юристів сайту допоможе отримати належні гроші без клопоту і зволікань, прискорити процес відновлення постраждалої автомашини.

Подробнее...

Порушення правил дорожнього руху водіями – поширене явище на дорогах. Але зустрічаються і випадки, коли людина не порушував, а його покарали. Це відбувається з причини невірного тлумачення норм закону або перевищення повноважень співробітниками поліції. Оскарження штрафу ДАІ – складна справа, яка вимагає знань законів і судової практики, і тому без професійної допомоги не обійтися.

Подробнее...

Оформлення автомобільної аварії з постраждалими – складна і клопітка справа, і без вини водія. Незважаючи на зазначену в законі презумпцію невинності, в такій ситуації потрібно довести, що людина, що сиділа за кермом авто, не винен у аварії, що сталася. Захист невинної людини вимагає знань законів і судової практики. Адвокат при ДТП зі смертельним результатом – професіонал, готовий допомогти вам:

Подробнее...

Зникли з місця аварії? Коли настає відповідальність за залишення місця ДТП? Що очікує потерпілого в суді? Навіть якщо ви не винні в аварії, закон категорично забороняє учасникам інциденту залишати місце події.

Порушникам загрожує за це позбавлення водійських прав терміном до 1,5 років або адміністративний арешт до 15 діб.

Подробнее...

Люди, які постраждали в дорожньо-транспортній пригоді нікого не дивують. Сучасні автомобілі розганяються до швидкості звуку, а автолюбителі не дотримуються правил дорожнього руху.

Відшкодування шкоди при ДТП вимагає знань законів і судової практики. Без досвідченого юриста вирішити справу на свою користь, довести правоту потерпілому або винному складно.

Подробнее...

Казалось бы, в вопросах возмещения морального вреда уже достаточно давно сформулированы основные позиции по вопросам того, кто и в каких случаях ее должен возмещать. В частности, речь идет о ситуации, когда моральный ущерб нанесен действиями сотрудника «при исполнении». ВСУ достаточно давно указал, что в таком случае обязанность компенсировать пострадавшему нанесенный вред возлагается на работодателя виновного работника, взамен чего он получает право регрессных требований к виновнику в рамках, установленных трудовым законодательством (п. 8 постановления Пленума ВСУ № 4 от 31.03.95).

Подробнее...

Получите консультацию юриста онлайн!