Безкоштовний адвокат по цивільних справах, онлайн консультація
Цивільне право регулює відносини, що не мають зв'язку з майновими правами і мають суто особистий характер — свобода особистості, результати інтелектуальної праці, незаплямоване ім'я, честь, гідність.
Розглянемо проблеми у взаємовідносинах громадян, які примушують людей звертатися до адвоката у цивільних справах.
КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО БЕЗКОШТОВНОГО АДВОКАТА У ЦИВІЛЬНИХ СПРАВАХ
1. Житлові спори
Справи у сфері житлових питань — левова частка всіх спорів у судовому провадженні. Вони зачіпають нерухоме майно. Його призначення — забезпечення людей місцем проживання. До таких приміщень відносяться будинки, кімнати або квартири, які відповідають санітарним і технічним вимогам. Правовою основою виступають Цивільний і Житловий кодекси України.
До житлових справ належать:
розбіжності, пов'язані з поділом майна;
з визначенням права власності на житлове приміщення;
псування нерухомості;
затоплення житла;
незаконне привласнення чужого майна;
конфлікти по пайовій участі;
незаконне перепланування;
орендні відносини та інше.
Людині без спеціальної освіти складно розібратися в правовстановлюючих документах, зрозуміти юридичні тонкощі справи. Якщо ви зіткнулися з житловою проблемою, отримаєте професійні консультації безкоштовного адвоката у цивільних справах. Шанси на успіх у вас зростуть багаторазово.
2. Частка в квартирі
Відповідно до статті України під поняттям "частка" мається на увазі частина загального майна, що належить певній особі. Власник частки розпоряджається нею на свій розсуд — проживає сам, здає в оренду, оформляє дарчу, обмінює. Але існують обмеження, оскільки він ділить загальну площу з іншими власниками.
Пайова участь складається з тонкощів, підводних каменів і нюансів, на відміну від інших форм володіння. Немає чітко визначених меж. При продажу частки (складно з однокімнатними квартирами) вимагається згода інших власників. Домовитися вдається не завжди. Виходом із ситуації стануть безкоштовні консультації юриста по цивільних справах.
3. Аварійне житло
Під таким житлом розуміються будівлі, будинки та інші житлові споруди, в яких більше 50% приміщень не відповідають нормам проживання. Представляють загрозу для життя людей. Такий вердикт виносить спеціальна комісія після ретельного огляду та аналізу несучих конструкцій будівлі.
Громадян цікавлять питання приватизації аварійного житла і його продажу. Приватизація квартир у цих будинках заборонена законом, а ось продажу приміщення можна. Дізнатися подробиці з цих питань допоможуть консультації юриста по цивільних справах.
4. Виселення з квартири
Поширена проблема, розв'язувана примусовим чином. Процес іде швидше, якщо квартира приватизована. Складніше з муніципальними об'єктами. Труднощі виникають з неповнолітніми дітьми. Їх правові інтереси покликані захищати органи опіки та піклування. В інших ситуаціях закон приймає сторону власника житла.
5. Виписка з квартири
Процедура ініціюється власником житла при наявності систематичних порушень орендарем своїх обов'язків, прописаних у договорі. Якщо одна сторона не згодна з аргументами іншого, питання вирішується в судовому порядку. Власник пише заяву в суд, вказує причини виписки квартиранта, надає докази.
Складні справи вимагають ретельного аналізу ситуації. Вирішити проблеми допоможе адвокат по цивільних справах і безкоштовна консультація на сайті.