Sidebar

Расторжение бракаРасторжение брака - отдельный институт семейного права, который определяет основания и порядок прекращения брака. Тема развода всегда более популярна, чем заключение брака, ибо супружеские пары редко интересуются правовыми аспектами в момент, когда решают оформить свои отношения, но все эти вопросы непременно встают при расторжении брака.

Мы предлагаем ознакомиться с советами и консультациями юристов по расторжению брака. Вы узнаете, как защитить свои права в случае расторжения брака.

Розірвання шлюбу – малоприємна процедура навіть за умови обопільної згоди сімейної пари. А якщо ініціатива розпаду осередку суспільства виходить від одного чоловіка, то проблем не уникнути. Коли належить розлучення в односторонньому порядку, ви не знаєте, яким чином захистити свої права – допоможе юридична консультація.

Подробнее...

Коли розходяться подружжя, у яких є діти до 18 років, то розлучення відбувається через суд. Винятки: якщо суд визнав подружжя безвісно відсутнім, недієздатним або засудив до позбавлення волі на строк більше трьох років. Спори про дітей протікають дуже болісно.

Згідно з Сімейним кодексом права батьків на виховання дітей рівні. Але розлучення при наявності неповнолітніх дітей закінчується тим, що дитину залишають жити з матір'ю.

Подробнее...

Статистика розлучень лякає, кожен третій шлюб в країні розпадається. Але справжня драма розігрується, якщо сім'я руйнується у період вагітності дружини, яка в цей час найбільш вразлива, потребує підтримки чоловіка. На чиєму боці закон? Як проводиться процедура розірвання шлюбу? Якими наслідками загрожує? На ці питання дадуть відповіді консультанти порталу.

Подробнее...

Можна розлучитися, якщо чоловік не прийшов у суд? Як бути, коли місцезнаходження чоловіка невідомо? Розривають шлюб, коли друга половина засуджена? Нерідкі ситуації, коли чоловік фізично відсутня в шлюборозлучної процедурою з певних особистих або об'єктивних обставин (при незгоді, виїзді, хвороби тощо). На питання, як провести розлучення без присутності чоловіка, дадуть докладну відповідь консультанти ресурсу.

Подробнее...

Если муж и жена мирно решают расторгнуть брак, то за решением нужно отправляться в ЗАГС. Но часто супруги не могут прийти к взаимному согласию относительно расторжения брака, а также имеются ограничения, предусмотренные законом, и в этом случае без судебного рассмотрения не обойтись.

Подробнее...

С какой проблемой чаще всего нам нужна подсказка юриста? Как правила вопрос касается особенностей составления тех или других документов. Это важно, ведь если в бумаге обнаружится ошибка, многие инстанции её попросту не примут.

Подробнее...

Получите консультацию юриста онлайн!