Welcome visitor you can log in or create an account
A+ A A-

Международные новости в сфере права

Легализация биткоинов: криптовалюта в законе?

Регуляторы финансов США и Европы, в 2015 году, решились на легализацию криптовалюты. Есть небольшая вероятность, что данная мера была принята из-за необходимости контроля легального рынка, к слову, после принятия такой валюты бюджеты государств будут получать дополнитильную прибыль посредством налоговых платежей от финансовых и биржевых манипуляций с биткоинами.

Подробнее

Хакери-антисеміти пригрозили Росії та США, зламавши сайт українського ДАІ

Турецькі хакери-антисеміти зламали сайт управління ДАІ в Київській області і розмістили на головній сторінці погрози на адресу Росії, США, Ізраїлю та Франції, повідомляє NEWSru.com.

Подробнее

Суд покарав двох топ-адвокатів з Robbins Geller Rudman & Dowd за любов до розкоші за чужий рахунок

Вашингтонський суддя вирішив суперечку про занадто високий гонорар, який зажадали собі два топ-адвоката, і встав на бік їх клієнтів, повідомляє The National Law Journal.

Подробнее

Румунський Конституційний суд поскаржився на політичний тиск до Ради Європи

Конституційний суд Румунії перебуває під "шокуючим" політичним тиском перед майбутнім рішенням, що стосуються референдуму про імпічмент президенту. Зіткнувся з подібними труднощами, суд звернувся за підтримкою до Ради Європи, повідомляє Reuters. Це підтвердив напередодні президент Венеціанської Комісії РЄ.

Подробнее

Прокуратура Італії перевіряє, як в магазинах з'явилося вино "Mein Kampf" з Гітлером на етикетці

Прокуратура Італії виконує перевірку того, як в магазинах з'явилося вино із зображенням Гітлера на етикетці. Перевіркою за фактом появи такого дивного товару на прилавках магазина вже зайнялися правоохоронні органи.

Подробнее

Провідний адвокат Samsung звинуватив Apple в спробах зганьбити його репутацію

Юристи компанії Samsung, які раніше поширили прес-реліз, що вкрай розлютив суддю по патентній суперечці компанії з конкурентами з Apple, заявили, що не порушили закон, а відомості, які містяться в прес-релізі, раніше вже фігурували у відкритих джерелах, повідомляє BBC.

Подробнее

На Google накладено рекордний штраф за порушення конфіденційності даних користувачів

Інтернет-гігант Google виплатить штраф у розмірі $ 22,5 млн для врегулювання претензій про порушення конфіденційності даних користувачів браузера Safari, розробленого Apple. Штраф, накладений на Google Федеральною комісією США з торгівлі, став рекордним для відомства і ознаменував собою активне включення Комісії в боротьбу за права інтернет-користувачів, пише Bloomberg.

Подробнее

Грузинського бізнесмена-опозиціонера оштрафували на $ 12 млн за пожертви власної коаліції

Тбіліський міськсуд на підставі вимоги служби державного аудиту оштрафував мільярдера і опозиційного лідера Бідзіна Іванішвілі на суму понад 20 млн ларі (близько $ 12 млн). Згідно із законодавством, він повинен виплатити штраф у тижневий термін, повідомляє "Грузія Online".

Подробнее