Мировые новости

Международные новости в сфере права

Регуляторы финансов США и Европы, в 2015 году, решились на легализацию криптовалюты. Есть небольшая вероятность, что данная мера была принята из-за необходимости контроля легального рынка, к слову, после принятия такой валюты бюджеты государств будут получать дополнитильную прибыль посредством налоговых платежей от финансовых и биржевых манипуляций с биткоинами.

Подробнее...

Конституційний суд Румунії перебуває під "шокуючим" політичним тиском перед майбутнім рішенням, що стосуються референдуму про імпічмент президенту. Зіткнувся з подібними труднощами, суд звернувся за підтримкою до Ради Європи, повідомляє Reuters. Це підтвердив напередодні президент Венеціанської Комісії РЄ.

Подробнее...

Прокуратура Італії виконує перевірку того, як в магазинах з'явилося вино із зображенням Гітлера на етикетці. Перевіркою за фактом появи такого дивного товару на прилавках магазина вже зайнялися правоохоронні органи.

Подробнее...

Юристи компанії Samsung, які раніше поширили прес-реліз, що вкрай розлютив суддю по патентній суперечці компанії з конкурентами з Apple, заявили, що не порушили закон, а відомості, які містяться в прес-релізі, раніше вже фігурували у відкритих джерелах, повідомляє BBC.

Подробнее...

Тбіліський міськсуд на підставі вимоги служби державного аудиту оштрафував мільярдера і опозиційного лідера Бідзіна Іванішвілі на суму понад 20 млн ларі (близько $ 12 млн). Згідно із законодавством, він повинен виплатити штраф у тижневий термін, повідомляє "Грузія Online".

Подробнее...

Семиразовий переможець велогонки "Тур де Франс" Ленс Армстронг (Lance Armstrong) повторно звернувся до Федерального Суду міста Остін, штат Техас, з позовом до антидопінгового агентства США, який звинувачує його у вживанні допінгу, повідомляє Bloomberg.

Подробнее...

Получите консультацию юриста онлайн!