Sidebar

В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.

Скачать учебник/монографию Название: Учебник в 3-х томах по гражданскому праву. Абрамова Е.Н.

Авторы: Абрамова Е.Н.
Тип материала: учебное пособие
Год издания: 2010
Количество страниц: 1635

Формат файла: doc


Краткое описание:

При написанні даного коментаря використані нормативні акти станом на 1 січня 2010

Пропонований читачеві Коментар підготовлений найвизначнішими фахівцями в галузі цивільного права Інституту держави і права Російської академії наук, а також провідних навчальних і наукових установ.

У книзі особлива увага приділяється практичному застосуванню норм Цивільного кодексу. Коментар кожної статті заснований не тільки на аналізі актів цивільного законодавства, але й на реальних життєвих ситуаціях, що вимагають правозастосування. Враховані і використані матеріали новітньої судової практики, насамперед постанов Верховного Суду та Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації.

У другому томі цього видання представлений постатейний Коментар до частин третьої і четвертої Цивільного кодексу РФ, в якому відображені положення цивільного законодавства про спадкування за законом і за заповітом, положення міжнародного приватного права, положення про права на результати інтелектуальної діяльності та засоби індивідуалізації.

Для юристів-практиків, суддів, студентів, аспірантів і викладачів навчальних закладів, підприємців, усіх, хто у своїй діяльності повинен застосовувати норми цивільного законодавства.


Получите за 15 минут консультацию юриста!