Sidebar

В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.

ЗМІСТ ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ | СКАЧАТЬ БЕСПЛАТНО КОММЕНТАРИЙ НАЛОГОВОГО КОДЕКСА

НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ КОМЕНТАР

до статті 55 Податкового кодексу України

Коментованою статтею передбачено загальні засади адміністративного оскарження рішень контролюючих органів та їх скасування.

Будь-які рішення контролюючих органів (у тому числі, податкові повідомлення-рішення про визначення суми грошового зобов'язання платника податків) можуть бути оскаржені. Згідно з ПКУ рішення контролюючих органів можуть бути оскаржені в адміністративному або судовому порядку (див. коментар до ст. 56 ПКУ).

Процедура адміністративного оскарження рішень органів державної податкової служби є дворівневою. Контролюючими органами вищого рівня є:

Державна податкова адміністрація України - для державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, які у свою чергу є контролюючими органами вищого рівня для державних податкових інспекцій;

спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади в галузі митної справи - для інших митних органів.

Спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі митної справи є Державна митна служба України (див. Положення про Державну митну службу України, затверджене Указом Президента України N 582/2011 від 12.05.2011 р.). Іншими митними органами є регіональні митниці та митниці (див. ст. 12 Митного кодексу України).

Рішення контролюючого органу, яке не відповідає законодавству, підлягає скасуванню контролюючим органом вищого рівня під час проведення процедури його адміністративного оскарження та в інших випадках, передбачених ПКУ.


Получите за 15 минут консультацию юриста!