В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2017
Скачать: Скачать безкоштовно зразок Договору

Договір про нерозголошення інформації (англ. Non-disclosure agreement, NDA) являє собою юридична угода, яку укладено двома або більше сторонами для взаємного обміну матеріалами, знаннями чи іншою інформацією з обмеженням (забороною) до неї доступу з боку третім особам. Такі договори допомагають запобігти витоку будь-якої конфіденційної інформації: починаючи від персональних даних до комерційної таємниці.

Договір про нерозголошення інформації допомагає захистити практично будь-який тип секретної інформації. Зауважимо, що для різних ситуацій є численні шаблони.

Представлений шаблон Договору про нерозголошення інформації вивчений і переглянутий юристами, з метою щоб виключити невідповідності законам, неповноту змісту і інші особливості. При складанні договору були враховані особливості ділового обороту, що дозволяє забезпечувати інтереси учасників.

Чітко підготовлений Договір про нерозголошення конфіденційної інформації є вагомим способом захисту інтересів, виконання умов досягнутої угоди. Як свідчить юридична практика, коли договір оформлений чітко, то конфлікти між учасниками з'являються в істотній мірі менше, так і в суді офіційний Договір - це важливий правовий факт.

Таким чином, якщо Вам потрібен зразок Договору про нерозголошення інформації, то Ви можете його скачати по вказаному посиланню. Причому, у Вас є право також Скачать безліч інших угод цього розділу.


Получите за 15 минут консультацию юриста!