В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2017
Скачать: Скачать безкоштовно зразок Договору

Загальний порядок створення положення про персональних даних працівників, в основному, дуже схожий на розробку будь-якого іншого.

Персональні дані представляють собою будь-яку інформацію, яка відноситься до певного на підставі цієї інформації фізичній особі. До таких персональних даних можна відносити: прізвище, ім'я, по батькові особи; рік, місяць, дата і місце народження; місце реєстрації або проживання; сімейне, майнове, соціальне становище, освіта, професія, доходи.

Підписуючи Заява про згоду на використання персональних даних, Ви погоджуєтеся надати паспортні дані, фінансові відомості, медичні карти, біометричні дані, або інша ідентифікаційна інформація.

Варто зазначити, що персональні дані - це інформація обмеженого доступу, яка повинна бути захищена відповідно до чинного законодавства.


Получите за 15 минут консультацию юриста!