Sidebar

В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2017
Скачать: Скачать безкоштовно зразок Договору

Пропонуємо Вашій увазі зразок Договору поставки продуктів харчування, який Ви можете Скачать безкоштовно.

Насамперед, скажімо, що згідно з цивільним та господарським законодавством України, Договором поставки продуктів харчування (Разовий) оформляються відносини між господарюючими суб'єктами, тобто в тому випадку, коли метою постачання продуктів харчування є не особистому використання або споживання, а подальший перепродаж – реалізація і отримання комерційної вигоди.

Ось тому Договір поставки продуктів харчування відноситься до господарськими договорами, що укладаються між суб'єктами господарювання.

Окремо потрібно сказати, що кожен зразок Договору поставки продуктів харчування повинен містити в собі такі істотні умови, як предмет договору, терміни, ціну та умови поставки. До речі, умови постачання – базисні з них беруться з міжнародних правил «Інкотермс», які визнані у всьому світі. Також визначаються права і обов'язки сторін, їх відповідальність та ін

Важливою умовою дійсності Договору поставки продуктів харчування є наявність специфікації поставки, що є невід'ємною частиною договору.

Означений проект договору поставки продуктів харчування перевірений на непротиворечие норм і умов українського законодавства та особливостей правозастосування, забезпечення захисту власних прав сторін, підігнаний під специфіку госп. обороту, узгодженість умов.

Скачать Договір поставки продуктів харчування Ви зможете за поданою посиланням. Зверніть увагу, що крім того, Ви можете Скачать інші види договорів у розділі на сайті ПроПраво.


Получите за 15 минут консультацию юриста!