Sidebar

В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.Тип документа: Договір
Формат файлу: DOC
Рік: 2017
Скачать: Скачать безкоштовно зразок Договору

Типовий колективний договір – це акт локального регулювання трудових правовідносин, поширюється на невизначене коло осіб, які працюють на даному підприємстві. Колективним договором часто регламентовані відносини соціально-державного партнерства. Держава надає підприємствам на локальному рівні визначати стратегію забезпечення захисту прав працівників, підвищення ефективності використання робочої сили, створення безпечних умов праці і т. д.

Як показує практика, Типовий колективний договір, скачати який можна у нас, є важливим локальним актом, не просто декларативного характеру, а з реальною можливістю реалізації закріплених у ньому прав. Як показує судова практика, навіть колективний типовий договір є гарантом захищеності прав працівників.

Поширення впровадження колективних договорів серед роботодавців – це позитивна практика.

У звичайний Типовий колективний Договір включаються такі розділи як правовий статус сторін, визначення прав та способів їх захисту.

Зазначений шаблон Колективного договору опрацьований на непротиворечие умовам і нормам чинного законодавства і особливостям правозастосування, оптимізований під специфіку цивільного обороту, узгодженість умов, забезпечення захисту особистих прав та інтересів сторін.

Скачать безкоштовно безкоштовно К.договір Ви зможете за зазначеною гіперпосилання. Зауважте, що Ви можете Скачать інші типи договорів у розділі на сайті ПроПраво.


Получите за 15 минут консультацию юриста!