Sidebar

Після трьох судових розглядів позивач таки зміг довести італійському суду, що грубий вираз "у тебе немає яєць" повинно заборонити вживати в залі засідань, повідомляє The Guardian.

Пройшовши кілька судовий інстанцій, позов нарешті добрався до вищої апеляційної інстанції Італії. Там судді винесли остаточне рішення: груба фраза, прямо натякає на відсутність мужності, неприпустима. Втім, не стільки це стало причиною прийняття позитивного рішення. Вказівкою на відсутність репродуктивних органів кривдник бажає підкреслити відсутність у його опонента сильного характеру, рішучості й певних знань та компетентності, - підкреслив суд, визнавши це образою.

Італійський суд заборонив вживати фразу Позивачем у даній справі виступив курйозний адвокат з італійського міста Потенца (Potenza). Наявність у адвоката відповідних органів під сумнів поставив двоюрідний брат позивача, мировий суддя, вимовивши вишезгадану фразу при всіх прямо в залі судових засідань.

Перше рішення суду було прийнято на користь потерпілого, проте суддя подав апеляцію і виграв. Але адвокат не здався, довівши справу до вищої апеляційної інстанції, де його чекав успіх. Поки, втім, невідомо, який саме штраф стягнуть з кривдника.

Получите консультацию юриста онлайн!