Sidebar

Тбіліський міськсуд на підставі вимоги служби державного аудиту оштрафував мільярдера і опозиційного лідера Бідзіна Іванішвілі на суму понад 20 млн ларі (близько $ 12 млн). Згідно із законодавством, він повинен виплатити штраф у тижневий термін, повідомляє "Грузія Online".

Грузинського бізнесмена-опозиціонера оштрафували на $ 12 млнП'ятикратний штраф був накладений на опозиціонера за пожертви на користь створеної ним коаліції "Грузинська мрія". За версією звинувачення, Іванішвілі перевів у готівку з власних банківських рахунків понад 5 млн ларі (близько $ 3 млн доларів) без вказівки призначення цих грошей. Служба державного аудиту заявила, що незважаючи на вимоги, Іванішвілі не представив доказів про витрачання цих коштів, і запропонувала мільярдерові повернути внесені з власних рахунків готівку назад на банківські рахунки до 9 серпня, чого мільярдер не зробив.

В той же день суд визнав ще 16 людей винними в незаконних пожертвуваннях коаліції "Грузинська мрія" і наклав на них штрафи в п'ятикратному розмірі від сум пожертв, які становили від 100 до 25 тис. ларі.

Получите консультацию юриста онлайн!