Sidebar

Прокуратура Італії виконує перевірку того, як в магазинах з'явилося вино із зображенням Гітлера на етикетці. Перевіркою за фактом появи такого дивного товару на прилавках магазина вже зайнялися правоохоронні органи.

Міністру інтеграції Італії Андреа Ріккарді довелося переконувати туристів з США, що Конституція країни не допускає проявів расизму, антисемітизму та нацизму після того, як прибувши відпочити на північ Італії громадянка США виявила в місцевому супермаркеті вино із зображенням Адольфа Гітлера на етикетці. Одна з пляшок вина носила назву відомої книги Гітлера "Mein Kampf" ("Моя боротьба"), а інша називалася "Ein volk, ein Reich, ein Fuhrer" ("Один народ, один Рейх, один фюрер").

На питання туристки, родичі якої загинули в концтаборі Освенцим, до продавця про причини появи вина в асортименті, він відповів, що "це просто історія - як Муссоліні чи Че Геварра", пише Daily Mail.

як в магазинах з'явилося вино Тим не менш, політики надали трапившемуся куди більш серйозне значення. "Це ображає пам'ять мільйонів людей і може позначитися на іміджі Італії за кордоном", - зазначив Андреа Ріккарді, коментуючи інцидент.

Перевіркою за фактом появи такого дивного товару на прилавках магазина вже зайнялися правоохоронні органи.

За злочини фашизму Італія принесла офіційні вибачення в 1957 році, однак, як зазначив прокурор Маріо Джуліо Скінайя (Mario Giulio Schinaia), до даного випадку більше стосується "злочин людської тупості".

Получите консультацию юриста онлайн!