Sidebar

В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.

 

Название документа: Заявление на индексацию алиментов
Формат файла: DOCХ
Год: 2017
Ссылка на скачивание: Скачать заявление об индексации алиментов

 

Що таке заява про індексацію аліментів, в яких випадках воно оформляється і подається?

У заяві про індексацію аліментів в принципі немає необхідності. Індексація аліментів має провадитися виконавцем або організацією, у якій знаходиться виконавчий документ про стягнення аліментів, самостійно, без додаткових звернень стягувача або боржника. Однак на практиці цього не відбувається, аліменти не індексуються своєчасно, що спричиняє порушення прав особи, на користь якого вони стягнуті.

Звертаємо увагу, що індексації підлягають лише аліменти, стягнені в твердій грошовій сумі. Аліменти, визначені в частках до заробітку чи іншого доходу, не індексуються. Докладно про визначення заборгованості та індексації аліментів можна подивитися інформацію в статті: Заборгованість по аліментах, індексація аліментів.

Величина прожиткового мінімуму встановлюється щоквартально. Величина прожиткового мінімуму визначається для кожної соціально-демографічної групи населення окремо. Відповідно і аліменти повинні індексуватися, виходячи з того, на чию користь вони стягнуті: для працездатного населення, для пенсіонерів або для дітей.


Получите за 15 минут консультацию юриста!