В связи с частыми изменениями в законодательстве, информация на данной странице может устареть быстрее, чем мы успеваем ее обновлять!
Eсли Вы хотите найти правильное решение именно своей проблемы, задайте вопрос нашим юристам прямо сейчас.

1. Апеляційний суд відкладає розгляд справи в разі неявки у судове засідання особи, яка бере участь у справі, щодо якої немає відомостей про вручення їй судової повістки, або за її клопотанням, коли повідомлені нею причини неявки буде визнано судом поважними.

2. Неявка сторін або інших осіб, які беруть участь у справі, належним чином повідомлених про час і місце розгляду справи, не перешкоджає розглядові справи.Коментар:

Апеляційний суд, відповідно до ч. 1 статті, що коментується, відкладає розгляд справи в разі неявки у судове засідання особи, яка бере участь у справі, щодо якої немає відомостей про вручення їй судової повістки, або за її клопотанням, коли повідомлені нею причини неявки буде визнано судом по-важними.

Відповідно до ч. 2 статті, що коментується, неявка сторін або інших осіб, які беруть участь у справі, належним чином повідомлених про час і місце розгляду справи, не перешкоджає розглядові справи.

Як було зазначено, суд апеляційної інстанції перевіряє законність і об-ґрунтованість рішень суду першої інстанції в межах доводів апеляційної скарги та вимог, заявлених у суді першої інстанції, тобто застосовується принцип неповної апеляції.

Суд апеляційної інстанції, як зауважує Е. А. Чернушенко, під час перегляду справи розглядає як питання факту, так і питання права, тобто перевіряє як юридичний, так і фактичний бік справи в межах доводів апеляційної скарги та вимог, заявлених у суді першої інстанції .


Получите за 15 минут консультацию юриста!